Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 24. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeMechanický cirkus   Dagmar Urbánková15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Kostel sv. Vavřince / 1. REPRÍZA]Bludný Holanďan, zamrzlý oceán19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnStodůlecký píseček 2019   Divadlo; zdarma11:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíBez roucha aneb Ještě jednou zezadu18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskAutorská tvorba Nablízko - Festival KATaP DAMU07:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
Fousatý případ Valeriána Draka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Zdeněk Izer na plný coole!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSplašené nůžky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Jak jsem byl Cyrano
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová
16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSalome17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusFousatý případ Valeriána Draka00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePrachy!!!13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   PONEC JUNIOR16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého
hostuje: ostatní činoherní produkce
Zločin v Posázavském Pacifiku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínek mezi osly14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéČtyři světové strany   Krátká Dlouhá / Start; Poslední běžná repríza před derniérou!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Rákosníček a hvězdy11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Než vše začalo...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMoje tango   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůZdání klame20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonBabička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloRajče a okurka: V lednici   Pro děti i pro dospělé; Jazykově bezbariérové17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceSOMA   Festival Brandl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaPosel z Liptákova19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 15:00
Mechanický cirkus   Dagmar Urbánková
Buchty a loutky [Praha - Kostel sv. Vavřince / 1. REPRÍZA] 19:30
Bludný Holanďan, zamrzlý oceán
Cirkus Mlejn 11:50
Stodůlecký píseček 2019   Divadlo; zdarma
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 15:00
Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 11:00
Ať žijí duchové{}
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 13:00
Ať žijí duchové{}
Divadlo Bez zábradlí  18:00
Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu
Divadlo Disk 07:00
Autorská tvorba Nablízko - Festival KATaP DAMU
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Fousatý případ Valeriána Draka{}
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 16:00
Zdeněk Izer na plný coole!{}
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Zdeněk Izer na plný coole!{}
Divadlo Kalich  13:30
Krysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo Kalich  19:00
Splašené nůžky
Divadlo Kampa
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 16:00
Jak jsem byl Cyrano{
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavel Širmer, Helena Grégrová}
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskra
Divadlo Na Maninách 17:00
Salome
Divadlo Orfeus  00:00
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Palace  13:00
Prachy!!!
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 17:00
Caveman{
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula}
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Karneval zvířat   PONEC JUNIOR
Divadlo Radka Brzobohatého
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:00
Zločin v Posázavském Pacifiku{}
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínek mezi osly
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta
Divadlo v Dlouhé  19:00
Čtyři světové strany   Krátká Dlouhá / Start; Poslední běžná repríza před derniérou!
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 11:00
Rákosníček a hvězdy{}
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Než vše začalo...{}
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím
Pidivadlo  15:00
Sněhová královna
Studio DVA divadlo 19:30
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
Moje tango   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Zdání klame
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo 17:00
Rajče a okurka: V lednici   Pro děti i pro dospělé; Jazykově bezbariérové
VILA Štvanice 19:00
SOMA   Festival Brandl
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený{}
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Posel z Liptákova

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo