Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 3. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Sopranistky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Ucpanej systém  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíČeský Honza   Divadlo pohádek11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Tři muži na špatné adrese16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka]S Pydlou v zádech16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Žena za pultem 2: Pult osobnosti13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Žena za pultem 2: Pult osobnosti19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Oheň na hoře16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKdyž se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Pivoda, vodník pod Vyšehradskou skálou10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Toodle noodle11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Malá čarodějnice15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Fousatý případ Valeriána Draka00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace P.R.S.A.19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Cyrano15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Polská krev   Opereta15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [ostatní produkce]Amerikánka15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [ostatní produkce]Amerikánka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Jasno lepo podstín zhyna20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Gossip  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Kytice15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMalá mořská pohádka   T60116:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Human Locomotion   Zvýhodněný balíček20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Putování ve větvích15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejn]Otěstánek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo 4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [hlavní scéna]Dentální rapsódie aneb Stomatologická revue19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Zlatá husa   Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Zlatá husa   Pro děti17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Sopranistkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Český Honza   Divadlo pohádekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Tři muži na špatné adresevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka] 16:00
S Pydlou v zádechvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Žena za pultem 2: Pult osobnostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Oheň na hořevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
Když se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Pivoda, vodník pod Vyšehradskou skálouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Toodle noodlevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 15:00
Malá čarodějnicevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zlodějevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Palace  19:00
P.R.S.A.vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Radka Brzobohatého  15:00
Cyranovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Ungelt  17:00
Skořápkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Růže pro Algernonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Polská krev   Operetavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [ostatní produkce] 15:00
Amerikánkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [ostatní produkce] 19:30
Amerikánkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhynavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 19:30
Gossip  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý ptákvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 15:00
Tvůrčí dílna Kyticevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 16:00
Malá mořská pohádka   T601vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Human Locomotion   Zvýhodněný balíčekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA [Taneční studio Light] 15:00
Putování ve větvíchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [KD Mlejn] 15:00
Otěstánek
Studio DVA divadlo  11:00
Šíleně smutná princeznavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [hlavní scéna] 19:30
Dentální rapsódie aneb Stomatologická revuevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Zlatá husa   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Zlatá husa   Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo