Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 3. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
Otěstánek   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloUcpanej systém  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDivadelní tříska 201910:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
S Pydlou v zádech16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrOheň na hoře16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKdyž se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusFousatý případ Valeriána Draka00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceP.R.S.A.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
Fousatý případ Valeriána Draka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Gossip  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Kytice15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMalá mořská pohádka   T60116:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Human Locomotion   Zvýhodněný balíček20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo,Košická]Znalci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Putování ve větvích15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Ztracená existence [hlavní scéna]Dentální rapsódie aneb Stomatologická revue19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAkt   ABO B19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Studio Damúza
 15:00
Otěstánek   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo Disk 10:00
Divadelní tříska 2019
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
 16:00
S Pydlou v zádech
Divadlo Kalich  13:30
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Cylindr  16:00
Oheň na hoře
Divadlo Kampa 19:30
Když se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje
Divadlo Orfeus  00:00
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Palace  19:00
P.R.S.A.
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Ungelt  17:00
Skořápka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Růže pro Algernon
Jatka78 [Heaven's Gate] 15:00
Amerikánka
Jatka78 [Heaven's Gate] 19:30
Amerikánka
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Gossip  náš tip!
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták
Národní divadlo 15:00
Tvůrčí dílna Kytice
Národní divadlo 16:00
Malá mořská pohádka   T601
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Human Locomotion   Zvýhodněný balíček
OLDstars [bytové divadlo,Košická] 19:00
Znalci
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 15:00
Putování ve větvích
Studio DVA divadlo  11:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Ztracená existence [hlavní scéna] 19:30
Dentální rapsódie aneb Stomatologická revue
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Zlatá husa   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Zlatá husa   Pro děti
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Akt   ABO B

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo