Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 4. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínHubte trampy, serou v lese19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
GundR  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloLaboratoř Simony Babčákové   host Jaroslav Dušek; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]198419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Choroby mládí   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPro tebe cokoliv19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
Pejprbój10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
Pejprbój14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDFantasy!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNěco za něco19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Chaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Helverova noc  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé407 gramů z Bohumila Hrabala19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Poutníci po hvězdách   FysioART; pro školy; PRO ŠKOLY10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Chaos  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Minor
Perníková chaloupka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloFundus, frak a fiží17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!   Informace ke zrušenému představení; zrušeno!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPomocník Walser  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Ostrov, kde rostou housle18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Ostrava / Dům kultury]Dlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Hubte trampy, serou v lese
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
 20:00
GundR  náš tip!
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Laboratoř Simony Babčákové   host Jaroslav Dušek; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
1984
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Choroby mládí   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Kalich  19:00
Pro tebe cokoliv
Divadlo Cylindr  10:00
Škola malého stromu
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
 10:30
Pejprbój
Divadlo Karla Hackera
hostuje: Tantehorse - physical mime theatre
 14:00
Pejprbój
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!
Divadlo NoD  19:30
Fantasy!
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Něco za něco
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Chaos  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
407 gramů z Bohumila Hrabala
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Jatka78 10:00
Poutníci po hvězdách   FysioART; pro školy; PRO ŠKOLY
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Honey
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Chaos  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo Minor
 18:00
Perníková chaloupka
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Idiot
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMA
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Vidím nevidím
Národní divadlo 17:00
Fundus, frak a fiží
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!   Informace ke zrušenému představení; zrušeno!
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!
Studio Hrdinů  20:00
Pomocník Walser  náš tip!
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Zadané představení; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Slušný člověk   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 18:00
Ostrov, kde rostou housle
Divadlo Járy Cimrmana [Ostrava / Dům kultury] 19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo