Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 11. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínThelma a Selma19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v České Lípě]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSimona Babčáková a NO A!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBožská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPodivuhodný případ pana Holmese   změna!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Pátek večer19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecAcrometria - PSiCR (Cat)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth   veřejná zkouška18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma   Festival 13+; Po představení beseda s tvůrci; zadáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaTři gentlemani20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Probuzení   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Hlupáci, proberte se21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Probuzení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryTemná energie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Gossip  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSwing se vrací neboli o štěstí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Hodina lásky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   Jičín; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Thelma a Selma
Činoherní klub  19:30
Kati
Dejvické divadlo [hrajeme v České Lípě] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Dejvické divadlo 19:30
Simona Babčáková a NO A!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách
Divadlo Na zábradlí  19:00
Podivuhodný případ pana Holmese   změna!
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Pátek večer
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo Ponec 20:00
Acrometria - PSiCR (Cat)
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Macbeth   veřejná zkouška
Divadlo v Dlouhé  10:00
Romeo, Julie a tma   Festival 13+; Po představení beseda s tvůrci; zadáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Tři gentlemani
Divadlo Vosto5  19:30
Probuzení   Jatka78
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát
Divadlo X10 [DUP39] 21:00
Hlupáci, proberte se
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Probuzení
MeetFactory  20:00
Temná energie
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 15:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Gossip  náš tip!
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Spalovač mrtvol   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
 19:00
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Hodina lásky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   Jičín; Zájezd
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo