Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 24. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJ+M   Rufina Bazlova; Festival Malá inventura; host: J+M16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDírkované kino: dobrodružství v zahradě   kolektiv Ryba řvoucí15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
Hlubiny18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubDámský krejčí15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnO kóče a pséku   Divadlo Buřt; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Karneval s Malou mořskou vílou16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Malá mořská víla16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Cizinec hledá byt   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPodivný případ se psem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDědeček Oge16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
Princezna na ocet11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchLabyrint17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD12 úkolů pro židy   20 000 židů pod mořem & Divadlo NoD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePrachy!!!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePrachy!!!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]MOMO   Dětem16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
Pohádka z dračí sluje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Kladno]Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DEKKADANCERSPoslední večeře19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPočátek veškeré lásky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zbyhoň!   zrušeno!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [divadlo Semafor]Všechny báječné věci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaMalý princ15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonProdaná nevěsta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Valdštejn20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAZemě česká, domov můj?19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 16:00
J+M   Rufina Bazlova; Festival Malá inventura; host: J+M
Alfred ve dvoře 15:00
Dírkované kino: dobrodružství v zahradě   kolektiv Ryba řvoucí
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
 18:00
Hlubiny
Činoherní klub  15:30
Dámský krejčí
Cirkus Mlejn 15:00
O kóče a pséku   Divadlo Buřt; Pro děti
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Chanson? Šanson!
Divadlo D21 16:00
Karneval s Malou mořskou vílou
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Malá mořská víla
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Cizinec hledá byt   Činohra
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psem
Divadlo Cylindr  16:00
Dědeček Oge
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
 11:00
Princezna na ocet
Divadlo Na Maninách 17:00
Labyrint
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antieva
Divadlo NoD 19:30
12 úkolů pro židy   20 000 židů pod mořem & Divadlo NoD
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Palace  15:00
Prachy!!!
Divadlo Palace  19:00
Prachy!!!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
MOMO   Dětem
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Dlouhé [Kladno] 15:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlisti
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci   zájezd
DEKKADANCERS  19:30
Poslední večeře
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré lásky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Noční sezóna
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zbyhoň!   zrušeno!
OLDstars [divadlo Semafor] 19:00
Všechny báječné věci
RockOpera Praha  15:00
Malý princ
Studio DVA divadlo  15:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Prodaná nevěsta
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Valdštejn
Vršovické divadlo MANA  19:30
Země česká, domov můj?
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo