Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 9. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Plechárna Černý Most]Žabák Valentýn15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloElegance molekuly  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDva kvamarádi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO statečném kováři Mikešovi - DivadloZa210:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouRok na vsi19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
Cvidoule di Campo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecOpen Class s Eun-Me Ahn pro profesionály a studenty tance11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecDance Workshop s Eun-Me Ahn pro širokou veřejnost14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltJak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéGenerál Klapálek (a Olga)   Společnost Dr. Krásy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
#nejsemrasista_ale   Festival 13+19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5PROTON !!!  náš tip!   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
Moment!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
Moment!16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
PROTON !!!  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHorníček 10015:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAsouHra   Ostružina z.s.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAsouHra   Ostružina z.s.15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Kronika ohlášené smrti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Čaj a apokalypsa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Plechárna Černý Most] 15:00
Žabák Valentýn
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Dejvické divadlo  19:30
Elegance molekuly  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Cylindr  15:00
Dva kvamarádi
Divadlo Cylindr  18:00
Škola malého stromu
Divadlo Karla Hackera 10:30
O statečném kováři Mikešovi - DivadloZa2
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Čaj a apokalypsa
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo Palace  14:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsi
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Cvidoule di Campo
Divadlo Ponec 11:00
Open Class s Eun-Me Ahn pro profesionály a studenty tance
Divadlo Ponec 14:00
Dance Workshop s Eun-Me Ahn pro širokou veřejnost
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné 20:00
Generál Klapálek (a Olga)   Společnost Dr. Krásy
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:00
#nejsemrasista_ale   Festival 13+
Divadlo Vosto5  19:30
PROTON !!!  náš tip!   Jatka78
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
 15:00
Moment!
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
 16:30
Moment!
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
PROTON !!!  náš tip!
Městská divadla pražská 15:00
Horníček 100
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Kancl
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Shirley Valentine
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva
Studio ALTA 11:00
souHra   Ostružina z.s.
Studio ALTA 15:00
souHra   Ostružina z.s.
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  18:00
Evita
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Kronika ohlášené smrti
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Čaj a apokalypsa

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo