Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 10. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Potwory   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeVlk Šedivák   Tereza Říčanová15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Kati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Pohádka z Karkulčina košíku10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo F.X.Šaldy Liberec]Princové jsou na draka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Ferda mravenec - práce všeho druhu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka]Čochtan vypravuje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Děvčátko Momo16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa Malá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mimino10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra10:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra11:50Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorRepublika!   hra12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorNa lesním paloučku čte Arnošt Goldflam15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Lipany15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách [Indigo Company]Princezna na ocet11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Nalevo od výtahu14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Klíče na neděli19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny   PŘEDSTAVENÍ PŘELOŽENO NA 6. ŘÍJNA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Jak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Romeo, Julie a tma   Festival 13+17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Až na dřeň16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Až na dřeň16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Sen čarovné noci   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Dům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Otěstánek15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Brouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Don Juan aneb Strašlivé hodování20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Potwory   derniéra
Alfred ve dvoře 15:00
Vlk Šedivák   Tereza Říčanová
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Kati
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 10:30
Pohádka z Karkulčina košíku
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo F.X.Šaldy Liberec] 11:00
Princové jsou na draka
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Ferda mravenec - práce všeho druhu
Divadlo Gong [Divadelní společnost J.Dvořáka] 16:00
Čochtan vypravuje
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Děvčátko Momo
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Minor 10:00
Republika!   hra
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Mimino
Divadlo Minor 10:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 10:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:10
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:20
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:30
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:40
Republika!   hra
Divadlo Minor 11:50
Republika!   hra
Divadlo Minor 12:00
Republika!   hra
Divadlo Minor 15:00
Na lesním paloučku čte Arnošt Goldflam
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Lipany
Divadlo Na Maninách [Indigo Company] 11:00
Princezna na ocet
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace [Pantheon production] 14:00
Nalevo od výtahu
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Klíče na neděli
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny   PŘEDSTAVENÍ PŘELOŽENO NA 6. ŘÍJNA
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Vernisáž
Divadlo v Dlouhé  17:00
Romeo, Julie a tma   Festival 13+
Divadlo X10 [DUP39] 16:00
Až na dřeň
DUP39 [Divadlo X10] 16:00
Až na dřeň
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Pidivadlo  14:00
Kocourek Modroočko
Pidivadlo  16:00
Kocourek Modroočko
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 15:00
Otěstánek
Studio DVA divadlo  11:00
Malý princ  náš tip!   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Kocour v botách   Pro děti
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Don Juan aneb Strašlivé hodování

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo