Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 21. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKakadu   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: LokVar
Krvavý román   vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaAurora's Redlines - Tanzwerke Vaněk Preuss   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Audience  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTitanic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusBláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLaskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
Miss AmeriKa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Krvavý román   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAnděl v modrém20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Mah Hunt19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAudiowalk: F.A.U.S.T. Corporation   Informace ke zrušenému představení20:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šest tanečních hodin v šesti týdnech   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Sudí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAfrika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Kakadu   vyprodáno
Dejvické divadlo [Anti.kvariát]
hostuje: LokVar
 20:00
Krvavý román   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Archa 20:00
Aurora's Redlines - Tanzwerke Vaněk Preuss   English-friendly
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Audience  náš tip!
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Kalich  19:00
Titanic
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Thema
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Palace
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
 20:00
Miss AmeriKa
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Kytice
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 15:00
Krvavý román   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Divadlo Viola  20:00
Anděl v modrém
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Mah Hunt
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo 20:40
Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation   Informace ke zrušenému představení
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnech   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
V borůvčí
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Sudí
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Afrika

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo