Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 21. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Everywhen18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Kakadu   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaAurora's Redlines - Tanzwerke Vaněk Preuss   English-friendly20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Audience  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Titanic19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Edith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Letem muzikálovým světem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Velvet Havel  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíTo téma / Das Thema21:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Bláznivá lokomotiva00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Harlekýn]V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Laskavé bohyně19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův popletený víkend10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Jonáš a tingl tangl19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Kytice20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Tatínek není k zahození   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [LokVar]Krvavý román   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Élektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Relativita19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Carmen19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaŠťastná stovka v La Fabrice   talkshow19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]V hodině rysa19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company]Mah Hunt19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust   Doprovodný program19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Nová Atlantida   Dramaturgický úvod před představením20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAudiowalk: F.A.U.S.T. Corporation20:40vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky]Šest tanečních hodin v šesti týdnech19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]V borůvčí20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Sudí19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 18:00
Everywhenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Kakadu   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičcevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
Aurora's Redlines - Tanzwerke Vaněk Preuss   English-friendlyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Audience  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičcevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Titanicvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát samavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Nebojsavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Letem muzikálovým světemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí 21:00
To téma / Das Themavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Bláznivá lokomotiva
Divadlo Palace [agentura Harlekýn] 19:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínkův popletený víkend
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Jonáš a tingl tanglvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Kyticevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 10:00
Tatínek není k zahození   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé [LokVar] 15:00
Krvavý román   Zadáno pro Klub mladých diváků; zadáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativitavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Carmenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika 19:30
Šťastná stovka v La Fabrice   talkshowvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
V hodině rysavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Lenka Vagnerová & Company] 19:30
Mah Huntvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust   Doprovodný programvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Nová Atlantida   Dramaturgický úvod před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 20:40
Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporationvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky] 19:30
Šest tanečních hodin v šesti týdnechvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
V borůvčívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Sudívstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo