Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 6. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Studio Rote]Královna duchů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Wariot Ideal]GundR  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Nedvezská]Kocour v botách10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Americký bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Pan Biedermann a žháři   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongŠermířská show na prknech, jež znamenají svět19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Začínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ronja, dcera loupežníka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]BlaŽenka  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Divadlo Kampa]Rocker a dvě staré dámy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]8 GB tvrdýho porna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Nebojsa   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]To byl jen vtip!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorPepito, (ne)plivej!   Dismanův rozhlasový dětský soubor18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Podivuhodný případ pana Holmese   ZMĚNA--->MACBETH-TOO MUCH BLOOD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Tančírna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Máma říkala, že bych neměla  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Deštivé dny   zrušeno; PŘELOŽENO NA TERMÍN 25. 9. 201919:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Divadlo Alfa]ALFA farma   Festival 13+; zadáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDlouhá cesta ke svobodě I   Festival 13+; Divadelně komponovaný diskuzní večer s živou hudbou; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Haarmann19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Haarmann19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Máma říkala, že bych neměla  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Jasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo My děti ze stanice ZOO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Misery   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Praha stověžatá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hamlet  náš tip!   zadáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHerecký workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVlnobití Andrey Buršové   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]8 GB tvrdýho porna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Život s krajtou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín [Studio Rote] 19:30
Královna duchů
Alfred ve dvoře [Wariot Ideal] 20:00
GundR  náš tip!
Buchty a loutky [Praha - MŠ Nedvezská] 10:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Pan Biedermann a žháři   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Gong 19:00
Šermířská show na prknech, jež znamenají svět
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 10:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
BlaŽenka  náš tip!
Divadlo Karla Hackera [Divadlo Kampa] 19:00
Rocker a dvě staré dámy
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
8 GB tvrdýho porna
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Nebojsa   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
To byl jen vtip!   pro školy
Divadlo Minor 18:00
Pepito, (ne)plivej!   Dismanův rozhlasový dětský soubor
Divadlo Na zábradlí  19:00
Podivuhodný případ pana Holmese   ZMĚNA--->MACBETH-TOO MUCH BLOOD
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Tančírna
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny   zrušeno; PŘELOŽENO NA TERMÍN 25. 9. 2019
Divadlo v Dlouhé [Divadlo Alfa] 10:00
ALFA farma   Festival 13+; zadáno
Divadlo v Dlouhé 19:00
Dlouhá cesta ke svobodě I   Festival 13+; Divadelně komponovaný diskuzní večer s živou hudbou; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Haarmann
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Haarmann
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Máma říkala, že bych neměla  náš tip!
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec   Představení s anglickými titulky
Pidivadlo  20:00
My děti ze stanice ZOO
Studio DVA divadlo  19:00
Misery   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Praha stověžatá
Švandovo divadlo  15:00
Hamlet  náš tip!   zadáno
Švandovo divadlo 16:00
Herecký workshop
Švandovo divadlo 19:00
Vlnobití Andrey Buršové   Derniéra
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
8 GB tvrdýho porna
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Život s krajtou

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo