Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 13. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Traktát o stepním vlku (autodráha)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Poutníci do Lhasy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]OPTICON21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vzkříšení  náš tip!   v divadle Jatka78; zadáno; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna](Ne)bezpečná (ko)média09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Baby20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita - Návnada   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Popel a pálenka   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna](Ne)bezpečná (ko)média09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Lady Oskar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vlny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHovory W 2 s Alešem Cibulkou a Pavlem Holíkem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Lipany   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Persony   + 18:15 DRAMATURGICKÝ ÚVOD; VOLEJTE POKLADNU19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Miluju tě, ale...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Sedmé nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Zasekávák]LIVE, když se dívá celé město19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Ženu, nebo život!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Busted Jesus Comix19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Macbeth   veřejná zkouška18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Racek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10 [DUP39]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
DUP39 [Divadlo X10]Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Sedm kostek cukru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Dejvické divadlo]Vzkříšení  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Troníček]Busted Jesus Comix19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Lachende Bestien]Nepřítel lidu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země   předpremiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři velké ženy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Klára a Bára   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5]Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKytice   Herecké studio ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Mime Prague]Sólo   Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Plzeň; Zájezd20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Divadlo Letí]Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVečer s dobrou knihou - výběr z milostné poezie19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Traktát o stepním vlku (autodráha)
Činoherní klub  19:30
Poutníci do Lhasy
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 21:00
OPTICON
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!   v divadle Jatka78; zadáno; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 09:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 20:00
Baby
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita - Návnada   #Studovna
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 19:30
Popel a pálenka   premiéra
Divadlo Gong [Velká scéna] 09:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Vlny
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hovory W 2 s Alešem Cibulkou a Pavlem Holíkem
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Lipany   pro školy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Persony   + 18:15 DRAMATURGICKÝ ÚVOD; VOLEJTE POKLADNU
Divadlo Palace  19:00
Miluju tě, ale...
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Sedmé nebe
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Puls [Zasekávák] 19:30
LIVE, když se dívá celé město
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Ženu, nebo život!
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Busted Jesus Comix
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Macbeth   veřejná zkouška
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Divadlo X10 [DUP39] 19:30
Sibiřská výchova
DUP39 [Divadlo X10] 19:30
Sibiřská výchova
Experimentální prostor NoD  19:30
Sedm kostek cukru
Jatka78 [Dejvické divadlo] 19:30
Vzkříšení  náš tip!
Komorní činohra [Divadlo Troníček] 19:00
Busted Jesus Comix
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Městská divadla pražská [Lachende Bestien] 19:30
Nepřítel lidu
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 11:00
Kouzelná země   Setkání s tvůrci po představení; Generalní zk.
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná země   předpremiéra
Pidivadlo  20:00
Tři velké ženy
Studio DVA divadlo  19:00
Klára a Bára   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 20:00
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5] 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo 19:00
Kytice   Herecké studio ŠD
Švandovo divadlo [Mime Prague] 19:00
Sólo   Jazykově bezbariérové
Švandovo divadlo  20:00
Kdo je tady ředitel?   Plzeň; Zájezd
VILA Štvanice [Divadlo Letí] 20:00
Europe Connexion: Evaluace kvality a etiky v evropských veřejných zakázkách
Vršovické divadlo MANA 19:30
Večer s dobrou knihou - výběr z milostné poezie

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo