Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 31. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínPřirození19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Handa Gote research & development
Eleusis18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSvět divadla: Moje lásky....19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Natěrač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Střepy a chlebíčky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKůže a nebe00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouDon Juan19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [ostatní]My dva atak19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Amazonky  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Znovusjednocení Korejí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Amazonky  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloZabiják Joe20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHvězda   Změna termínu -19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Klub lhářů pana E.   zadáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloŘemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Solaris19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Přirození
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Handa Gote research & development
 18:00
Eleusis
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   v divadle Jatka78; vyprodáno
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic 19:30
Svět divadla: Moje lásky....
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořem
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Gong [Velká scéna] 19:00
Natěrač
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Střepy a chlebíčky
Divadlo Orfeus  00:00
Kůže a nebe
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Don Juan
Divadlo Troníček [ostatní] 19:00
My dva atak
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 20:00
Vernisáž
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Honey
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 10:00
Amazonky  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Znovusjednocení Korejí
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Amazonky  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva
Pidivadlo  20:00
Zabiják Joe
Studio DVA divadlo  19:00
Hvězda   Změna termínu -
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Studio Ypsilon [malá scéna] 10:00
Klub lhářů pana E.   zadáno
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Solaris
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo