Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 23. ledna 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Lonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Osiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFialky a mejdlíčka   TisíciHRAn; Pro školy09:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vzkříšení  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]198419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Splašené nůžky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kámen Přesně 42 zubů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ronja, dcera loupežníka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]BlaŽenka  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Pinokio   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Europeana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]Pusťte Donnu k maturitě!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Ženu, nebo život!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Jak zabít komika19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD12 úkolů pro židy   20 000 židů pod mořem & Divadlo NoD19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78White Rabbit Red Rabbit #1 (Jiří Macháček)   Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle]Neslušní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Krasavice interkontinentální19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Úplné zatmění19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Anna Karenina19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [VerTeDance]Ceviche19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Věra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   Změna termínu -19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Náchod]Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hamlet  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA „Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Cirkus Mlejn 09:15
Fialky a mejdlíčka   TisíciHRAn; Pro školy
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!   vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
1984
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Kalich  19:00
Splašené nůžky
Divadlo Kámen  19:30
Přesně 42 zubů
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 10:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
BlaŽenka  náš tip!
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Pinokio   pro školy
Divadlo Na zábradlí  19:00
Europeana
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Chlap na zabití
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna] 19:00
Pusťte Donnu k maturitě!
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Ženu, nebo život!
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Osiřelý západ
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 20:00
Vernisáž
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Experimentální prostor NoD 19:30
12 úkolů pro židy   20 000 židů pod mořem & Divadlo NoD
Jatka78 19:30
White Rabbit Red Rabbit #1 (Jiří Macháček)   Premiéra
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle] 19:00
Neslušní
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Krasavice interkontinentální
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Úplné zatmění
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   Představení s anglickými titulky
RockOpera Praha  19:00
Anna Karenina
Studio ALTA [VerTeDance] 19:30
Ceviche
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio DVA divadlo 19:30
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   Změna termínu -
Studio Ypsilon [Náchod] 19:00
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové
Vršovické divadlo MANA  19:30
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo