Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 23. února 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát!   Festival Malá inventura20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Wariot Ideal]Hlubiny20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tanec bláznů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Lounech]Ucpanej systém  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Dvě pohádky se zvířátky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicHolka odjinud   Divadlo NeoM; 2. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKocourek Modroočko   Divadlo Krapet11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Každý rok ve stejnou dobu17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Rodinná oslava   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Natěrač19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenKurz divadelního minimalismu10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Honza a lesní skřítek15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorBubnování v kruhu   workshop10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorBubnování v kruhu   workshop12:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Demokracie15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchHumorfest   festival14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchHumorfest   galavečer20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Korespondence V+W  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Králova řeč19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecSAME SAME - Karine Ponties20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Něžná je noc19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [11:55]Hodní chlapci19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Carmen15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Bratři v tricku]Malíři15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Úplné zatmění19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáV+W v paláci U Nováků aneb Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní…15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Andělé v Americe18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Kolonie, z.s.]Vztek18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada   Tvůrčí dílna před představením17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Pýcha a předsudek19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo My děti ze stanice ZOO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura]Madame Rubinstein   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo„Pane Bůh, tady Anna“   jevištní čtení; Art Shock; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Řemeslníci   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANADivadelní abeceda Henriety Hornáčkové14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Letní den19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 20:00
Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát!   Festival Malá inventuravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře [Wariot Ideal] 20:00
Hlubinyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Lounech] 19:00
Ucpanej systém  náš tip!
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Dobrodružství kocoura Modroočkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 15:00
Dvě pohádky se zvířátky
Divadlo Bez Hranic 19:00
Holka odjinud   Divadlo NeoM; 2. premiéra
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Kocourek Modroočko   Divadlo Krapetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Každý rok ve stejnou dobuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Rodinná oslava   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Dobrodružství kocoura Modroočkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 19:00
Natěračvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  14:30
Pomádavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Pomádavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kámen 10:00
Kurz divadelního minimalismuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 15:00
Honza a lesní skřítekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:30
Bubnování v kruhu   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 12:30
Bubnování v kruhu   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Demokracievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách 14:00
Humorfest   festivalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách 20:00
Humorfest   galavečervstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [agentura Point] 15:00
Cavemanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Cavemanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řečvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 20:00
SAME SAME - Karine Pontiesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  16:30
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Ungelt  19:00
Pardálvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Něžná je nocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD [11:55] 19:30
Hodní chlapcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Carmenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Bratři v tricku] 15:00
Malířivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Úplné zatměnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 15:00
V+W v paláci U Nováků aneb Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní…vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Andělé v Americevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Kolonie, z.s.] 18:00
Vztekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Zahrada   Tvůrčí dílna před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahradavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  20:00
My děti ze stanice ZOO
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Filmová a divadelní agentura] 19:30
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo 19:00
„Pane Bůh, tady Anna“   jevištní čtení; Art Shock; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 14:00
Divadelní abeceda Henriety Hornáčkovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
Letní denvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo