Programy divadel

LEDEN 2023

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc LEDEN 2023.

Regiony
Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

3.1.úterý09:30Drama klub 60+Ateliér 3D
3.1.úterý14:30SciodrámoAteliér 3D
3.1.úterý17:00Kurz šermuAteliér 3D
4.1.středa15:30Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
5.1.čtvrtek15:30Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
9.1.pondělí16:30STUDIO BIGYAteliér 3D
9.1.pondělí18:30Herecký kurzAteliér 3D
10.1.úterý09:30Drama klub 60+Ateliér 3D
10.1.úterý10:00Invisible ManMalé divadlo
10.1.úterý14:30SciodrámoAteliér 3D
10.1.úterý17:00Kurz šermuAteliér 3D
10.1.úterý19:00Invisible ManMalé divadlo
10.1.úterý19:00Zavolejte Jeevese
11.1.středa10:00Invisible ManMalé divadlo
11.1.středa15:30Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
11.1.středa19:30Pod sněhem
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa
Na Půdě
12.1.čtvrtek15:30Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
13.1.pátek19:00Selský baroko
14.1.sobota17:00Poslední víkend
14.1.sobota18:30Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo
16.1.pondělí10:00Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo | Školní
16.1.pondělí16:30STUDIO BIGYAteliér 3D
16.1.pondělí18:30Herecký kurzAteliér 3D
16.1.pondělí19:00Slečna vdovaLektorský úvod
16.1.pondělí19:30Holky a kluciNa Půdě
17.1.úterý09:30Drama klub 60+Ateliér 3D
17.1.úterý14:30SciodrámoAteliér 3D
17.1.úterý17:00Kurz šermuAteliér 3D
17.1.úterý18:30Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo
17.1.úterý19:00Švejk
18.1.středa10:00ŠvejkŠkolní
18.1.středa15:30Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
18.1.středa18:30Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo
18.1.středa19:30HamletNa Půdě
19.1.čtvrtek15:30Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
19.1.čtvrtek19:00Návrat Krále Šumavy
20.1.pátek10:00Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišelMalé divadlo | Školní
20.1.pátek10:00Návrat Krále ŠumavyŠkolní
20.1.pátek19:30Pořád jsem to jáNa Půdě
21.1.sobota10:00Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišelMalé divadlo
21.1.sobota19:00Jméno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
23.1.pondělí16:30STUDIO BIGYAteliér 3D
23.1.pondělí18:30Herecký kurzAteliér 3D
23.1.pondělí19:30UdálostiNa Půdě
24.1.úterý09:30Drama klub 60+Ateliér 3D
24.1.úterý14:30SciodrámoAteliér 3D
24.1.úterý17:00Kurz šermuAteliér 3D
24.1.úterý19:00Poslední víkend
25.1.středa10:00KlíčovkaAteliér 3D
25.1.středa15:30Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
25.1.středa19:00Bačkorové
25.1.středa19:30PlíceNa Půdě
26.1.čtvrtek15:30Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
26.1.čtvrtek19:00Café Groll
27.1.pátek10:00Jak se směje zubatáMalé divadlo | Školní
27.1.pátek19:00Marie a Magdalény
28.1.sobota17:00Jak se směje zubatáMalé divadlo
28.1.sobota17:00Saturnin
29.1.neděle14:00Lék Dr. StejskalaAteliér 3D
29.1.neděle16:00Lék Dr. StejskalaAteliér 3D
29.1.neděle18:00Lék Dr. StejskalaAteliér 3D
30.1.pondělí10:00Jak se směje zubatáMalé divadlo | Školní
30.1.pondělí16:30STUDIO BIGYAteliér 3D
30.1.pondělí18:30Herecký kurzAteliér 3D
31.1.úterý09:30Drama klub 60+Ateliér 3D
31.1.úterý10:00Jak se směje zubatáMalé divadlo | Školní
31.1.úterý14:30SciodrámoAteliér 3D
31.1.úterý17:00Kurz šermuAteliér 3D
3.1.Út09:30 
Drama klub 60+Ateliér 3D
3.1.Út14:30 
SciodrámoAteliér 3D
3.1.Út17:00 
Kurz šermuAteliér 3D
4.1.St15:30 
Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
5.1.Čt15:30 
Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
9.1.Po16:30 
STUDIO BIGYAteliér 3D
9.1.Po18:30 
Herecký kurzAteliér 3D
10.1.Út09:30 
Drama klub 60+Ateliér 3D
10.1.Út10:00 
Invisible ManMalé divadlo
10.1.Út14:30 
SciodrámoAteliér 3D
10.1.Út17:00 
Kurz šermuAteliér 3D
10.1.Út19:00 
Invisible ManMalé divadlo
10.1.Út19:00 
Zavolejte Jeevese
11.1.St10:00 
Invisible ManMalé divadlo
11.1.St15:30 
Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
11.1.St19:30 
Pod sněhem
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa
Na Půdě
12.1.Čt15:30 
Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
13.1.19:00 
Selský baroko
14.1.So17:00 
Poslední víkend
14.1.So18:30 
Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo
16.1.Po10:00 
Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo | Školní
16.1.Po16:30 
STUDIO BIGYAteliér 3D
16.1.Po18:30 
Herecký kurzAteliér 3D
16.1.Po19:00 
Slečna vdovaLektorský úvod
16.1.Po19:30 
Holky a kluciNa Půdě
17.1.Út09:30 
Drama klub 60+Ateliér 3D
17.1.Út14:30 
SciodrámoAteliér 3D
17.1.Út17:00 
Kurz šermuAteliér 3D
17.1.Út18:30 
Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo
17.1.Út19:00 
Švejk
18.1.St10:00 
ŠvejkŠkolní
18.1.St15:30 
Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
18.1.St18:30 
Ten, který vylezl na kopec a rozhlédl seMalé divadlo
18.1.St19:30 
HamletNa Půdě
19.1.Čt15:30 
Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
19.1.Čt19:00 
Návrat Krále Šumavy
20.1.10:00 
Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišelMalé divadlo | Školní
20.1.10:00 
Návrat Krále ŠumavyŠkolní
20.1.19:30 
Pořád jsem to jáNa Půdě
21.1.So10:00 
Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišelMalé divadlo
21.1.So19:00 
Jméno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
23.1.Po16:30 
STUDIO BIGYAteliér 3D
23.1.Po18:30 
Herecký kurzAteliér 3D
23.1.Po19:30 
UdálostiNa Půdě
24.1.Út09:30 
Drama klub 60+Ateliér 3D
24.1.Út14:30 
SciodrámoAteliér 3D
24.1.Út17:00 
Kurz šermuAteliér 3D
24.1.Út19:00 
Poslední víkend
25.1.St10:00 
KlíčovkaAteliér 3D
25.1.St15:30 
Divadelní ateliér pro děti I.Ateliér 3D
25.1.St19:00 
Bačkorové
25.1.St19:30 
PlíceNa Půdě
26.1.Čt15:30 
Divadelní ateliér pro děti II.Ateliér 3D
26.1.Čt19:00 
Café Groll
27.1.10:00 
Jak se směje zubatáMalé divadlo | Školní
27.1.19:00 
Marie a Magdalény
28.1.So17:00 
Jak se směje zubatáMalé divadlo
28.1.So17:00 
Saturnin
29.1.Ne14:00 
Lék Dr. StejskalaAteliér 3D
29.1.Ne16:00 
Lék Dr. StejskalaAteliér 3D
29.1.Ne18:00 
Lék Dr. StejskalaAteliér 3D
30.1.Po10:00 
Jak se směje zubatáMalé divadlo | Školní
30.1.Po16:30 
STUDIO BIGYAteliér 3D
30.1.Po18:30 
Herecký kurzAteliér 3D
31.1.Út09:30 
Drama klub 60+Ateliér 3D
31.1.Út10:00 
Jak se směje zubatáMalé divadlo | Školní
31.1.Út14:30 
SciodrámoAteliér 3D
31.1.Út17:00 
Kurz šermuAteliér 3D
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.