Profil uživatele

Fragile

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.1.2020)
75%
Děti to bavilo. Já taky, ale chvílemi se to táhlo a asi třikrát jsem se těšila na konec představení. Ale to bude spíš tím samotným příběhem než zpracováním, scénou, kostýmy, režií a hereckými výkony. To vše bylo vlastně úplně v pořádku a je fajn to vidět. Vyzdvihla bych hlavně Psa (100%) a Cukr.
(zadáno: 14.1.2020)
Pýcha a předsudek je bravurně napsané dílo, které mám moc ráda! Takže jsem se těšila. Hru jsem viděla před rokem. Pamatuji si, že mě to celkem bavilo,
ale dnes už si z ní nic nepamatuji, až me to mrzí. Jen mihnutí paní Preissové na jevišti, nadšení z Darcyho v podání pana Baťka, štronzo alá selfie a kulisu domu/pokoje, na kterou sedávala a kývala nohama Líza.
(zadáno: 14.1.2020)
Janžurka! - 100%
(zadáno: 14.1.2020)
Bravo! Po skončení se mě předpubertální dcera zeptala: "A máme to doma? Ráda bych si to přečetla." A to je pro mě nejvíc! Královsky se bavil i desetiletý syn (především 1. půlka), párkrát zatápal, př. chůva vs. kníže, po krátkém vysvětlení ale ihned pochopil.
Nejprve byli lehce v šoku, že je to zasazené do současnosti, stejně tak je zprvu znervózňovalo Juliino afro a dcera ji chtěla mít vyloženě za krasavici, pak už si je ale Julie získala. :-)
Vyzdvihla bych výkon Romea, Mercucia, Benvolia (Vaculík), mnicha Vavřince a Petra. Velmi doporučuji.