Profil uživatele

GarciaMadero

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 5 % (4)
Pavel Širmer: 6 % (7)
Helena Grégrová: 8 % (8)
Lukáš Holubec: 8 % (4)
Pavla Haflantová: 8 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.11.2019)
Lehká komedie bez pořádné zápletky s předvídatelnými postavami, s ohranými vtipy a situacemi. Závěr kýč jako bič.
(zadáno: 25.10.2017)
Jednoduchý komediální kus, který sedí Rubínu jak zadek na hrnec. Co by jinde bylo trapné, tady ještě projde. Herci jsou sehraní a rádi si dělají na hodinu srandu nejen z léčení homosexuality a touhy po dokonalosti...
(zadáno: 25.10.2017)
Ač je téma hry silné, tak si myslím, že se většina té síly plýtvá na monotónním projevu Zuzany Stivínové. Při jejím sledováním se mi vybavila postava Begbieho z Trainspottingu zbavená naivně charismatických příkras. Postava Z.S. je zkrátka stereotypní, plochá, v záplavě negace až nudná. Na druhou stranu Pavla Beretová byla velmi milým překvapením a spoustu toho vyvážila!!!
(zadáno: 5.10.2016)
Výborný výběr divadelní hry!!! Hlavní protagonista také super. Co mi nesedlo byl divadelní prostor, který působil trochu jako při zkoušce. Prakticky žádné osvětlení, scénické prvky v části hlediště a nikoli na jevišti. Chyběla mi lepší atmosféra. Nevím proč nehrající postavy musí sedět celou dobu uprostřed scény? I přesto hra, na kterou stojí za to jít.
(zadáno: 10.2.2016)
Znáte ty chvíle po představení, kdy si říkáte, že jste to už někde viděli, slyšeli, četli, ale nevíte, kde a je vám to úplně jedno? Tak přesně to mě potkalo po téhle hře. Korunovace neurazí ani nenadchne.
(zadáno: 10.2.2016)
Extrémní a nezapomenutelný zážitek, na který se nezapomíná. Zvuková vichřice jako přiblížení nesnesitelných podmínek na Nanga Parbatu funguje dokonale, podobně jako minimalistické herectví hlavních postav.
(zadáno: 4.12.2015)
Příjemná a svěží hra. Jitka Ježková byla určitě milým překvapením. Ve velkém množství komediálních situací se samozřejmě objevují hlušší místa, ale je možné, že s přibývajícími reprízami bude hra neustále lepší a lepší. Nesouhlasím s dramaturgyní, že ve hře nenajdeme klišé. Přijde mi, že na různých klišé autor tuto hru přímo postavil! A hudební linka mohla být snad o něco výraznější...
(zadáno: 15.3.2013)
Recitace bez divadla. To je první, co mě napadá. Možná kdyby soubor výsledek své práce nahrál jako rozhlasovou hru, udělal by lépe ( ač i od polonistů jsem zaslechl, že překlad Gombrowicze je zde příšerný ). Hra, která má za cíl diváka utahat, jejíž tempo namísto aby se stupňovalo, je stále pomalejší. Řečeno Gombrowiczem ...tohle divadlo je jen paravánem pro nedivadlo!
(zadáno: 12.12.2012)
Vtipné představení, kterému bych vytkl především dvě věci: 1) Projev Michala Dlouhého byl pro mě až příliš patetický a celou dobu jednotvárný (možná, že za to nemůže ani tak herec jako režisér) 2) Divadelní hra nezapře svůj filmový základ a časté střihy, které ve filmu jsou dílem okamžiku, působily ve hře trochu rušivě, hra sice graduje, ale je to taková chůze do schodů :)
(zadáno: 24.11.2012)
Téhle vtipné hře bych vytkl snad jedině její závěr, který trochu shazuje předchozí gradaci a dynamiku. Kdyby hra skončila o trochu dříve nebo byl závěr lépe postaven byl by zážitek z celé hry ještě lepší.