Profil uživatele

Popelka

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 12 % (14)
Michal Novák: 13 % (10)
Pavla Haflantová: 13 % (4)
Anežka Kotoučová: 15 % (6)
Pavel Širmer: 15 % (14)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 2.7.2015)
Úžasné efekty, kostýmy, pompézní všechno. Herecke výkony postavené na zpěvu a dovednostech, nikoli na velkých jménech. Krásný zážitek.
(zadáno: 2.7.2015)
Bohužel Klicperák přistoupil k uvedení hry pro velký zájen na velkou scénu, ačkoli charakter představení je více založen na interakci s publikem a na to je beseda mnohem lepší. Škoda.
(zadáno: 2.7.2015)
Atraktivní prostředí dámské šatny - možnost nakoukouknout pod pokličku, téma střetu generací a výborné herecké výkony.
(zadáno: 2.7.2015)
Jak mám ráda Jedlíky, Drábka i herečky, tak tohle se nepovedlo. Podobně jako pokračování úspěšných uzavřených filmů působí i Velká mořská víla jako nastavovaná kaše.
(zadáno: 2.7.2015)
Divadelní remake filmu s kvalitními hereckými výkony, čekala jsem trochu více invence.
(zadáno: 2.7.2015)
Skutr nezklamal, opět je v jeho pojetí jistá dávka extravagance a šílenosti, na kterou si člověk musí zvyknout a pak si uvědomí, že bez tohoto svérázného koření by mu to ani nechutnalo.
(zadáno: 2.7.2015)
Zahrnuje vše, co by správná inscenace měla mít - přesah, humor, skvělé herecké výkony, emoce, umění nejen slov. Asi nejlepší divadlo, co jsem kdy viděla.
(zadáno: 26.5.2012)
skvělé i slabší momenty. Z hlediska politických strategií dokonce poučné.
(zadáno: 26.5.2012)
úžasná scéna, působivý příběh a skvělé herecké výkony
(zadáno: 26.5.2012)
Z představení jsem poněkud rozpačitá. Zajímavý nápad s vypravěčem v podobě Poláčka s židovskou hvězdou na hrudi, jen mi bohužel tato dějová linie přišla nedotažená a konec tak poněkud neuzavřená, vyznívá do prázdna (ale možná jsem jen autorův záměr úplně nepochopila podle jeho představ).
Zajímavá scéna, kostýmové variace a zvolená hudba. Mám problém, když dospělí hrají děti (vyjma Báry Hrzánové v Hrdém Budžesovi), takže jsem z hereckých výkonů nebyla úplně nadšená.
Jinak zajímavě vybrané scény ke ztvárnění a prvky typu sloní chobot, nebo sezení ve škole mně hodně bavili.
(zadáno: 26.5.2012)
Úžasně zpracovaná scéna, herecké a pěvecké výkony Goldenkids nepřekonatelné a zajímavé propojení dvou dějových linií. Jen dějová linie světáků je v některých chvílích až příliš zdlouhavá, ale to bylo tím, že samotný film mám teď poměrně čerstvě v paměti a vtipy jsou postaveny velmi podobně, takže nedoporučuji koukat těsně před představením na film.
(zadáno: 18.1.2012)
hrášek, rezaté hlavy, dalekohled, hollywood,...
První polovina je hodně ukřičená a v druhé polovině to vypadá, jako kdyby se autor neustále nemohl rozhodnout, zda to má končit tak nebo tak nebo tak. Ale my jsme se luxusně bavili a chvílemi nám tuhnul úsměv na rtech. A opravdu jsem si zamilovala postavu Hely, je úžasně napsaná i zahraná. Pochvalu si ale zaslouží všichni herci, bylo vidět, že si celé představení užívají. a hláška: "To Irsko, nemůže bejt zas až tak špatná zem, když sem...." mi v uších bude znít hodně dlouho. :)
(zadáno: 7.1.2012)
Úžasný herecký výkon Báry Hrzánové, správně sehrané duo přihrávajících a skvělá předloha. Když se to dobře sejde, stojí to za to.
(zadáno: 7.1.2012)
(zadáno: 7.1.2012)
Noc bohů nic moc, ale pacient doktora Freda, který už je svým námětem dost šílený je výborný i ve svém provedení. A Matouš Ruml se ukázal jako pan herec. :) výborně jsem se bavila, díky
(zadáno: 4.1.2012)
znám díky záznamům představení téměř slovo od slovo a o to víc mě velmi příjemně překvapilo, když jsem zjistila, že herci mají zapotřebí své provedení díky tomu upravovat.díky
(zadáno: 4.1.2012)
film jsem zatím neviděla, takže nesrovnávám, ale herecké výkony byly velmi přesvědčivé,člověku až běhal mráz po zádech, jindy jen hořce polknul
(zadáno: 4.1.2012)
zajímavý námět,vtipné podání a skvělé obsazení
(zadáno: 4.1.2012)
úctyhodný herecký výkon, zajímavé nápady na ztvárnění, ale už mě to opakování stereotypů moc nebere...z představení jsem odcházela s dojmem, že jsem spíš chlap, dle jeho charakteristik
1 2  >