Pantheon production

Veselé Velikonoce

Premiéra: 22.2.2020 | 2:00
Překlad: Jiří Žák. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: David Janošek. Hudba: Milan Potoček. Úprava a režie: Miroslav Hanuš.
Situační komedie, která se proslavila i díky filmovému zpracování s Jean-Paul Belmondem, vycházející z nejlepších tradic slapstickových komedií a grotesky. Věčný příběh nenapravitelného sukničkáře Stéphana, který tajně podvádí svou manželku. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky. Stéphan dívku bez váhání představení jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení...
Pantheon production
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
6051000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Čiko  60 %
(zadáno: 1.3.2020, počet hodnocení: 764)
přínosný / zajímavý komentář
55% Místy "jde" Martin Hofmann až příliš do Belmonda, na druhou stranu obdivuju, že ten styl drží celou hru, což je určitě ku prospěchu inscenace. Grády to ztrácí až s nástupem dvojice Wohanka - Cíl. V malé roli výborná Monika Zoubková.
Jitba  70 %
(zadáno: 26.2.2020, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Ač se jedná díky filmu o profláklý scénář, musím přiznat, že jsem se bavila. Martin Hofmann si představení užívá a role mu sedí. Moc se mi líbila Eliška Hanušová, je na ní příjemná podívaná.
Barka  60 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 258)
přínosný / zajímavý komentář
Jak už jsem psala u jiné komedie ze "stáje" Pantheon production, jedná se o zájezdovku, která si drží stabilně vyšší úroveň. Veselé Velikonoce je bláznivá komedie, kterou táhne především Martin Hofmann, což je logické, když si tuto hru sám vybral. Ostatní s ním zdatně drží krok, i když u M. Badinkové jsem měla občas dojem až přílišného přehrávání a M. Zoubková byla už ve svém prvním vstupu na můj vkus až příliš opilá, méně je někdy více. Velmi mě naopak bavila dvojice Wohanka - Cíl. Milovníci tohoto typu komedií se budou určitě skvěle bavit.
Katka Šmuclerová  50 %
(zadáno: 27.1.2021, počet hodnocení: 9)
Verapi  60 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 96)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.