Národní divadlo [Divadlo Kolowrat]

Anglická milenka

Premiéra: 22.11.2007. Překlad: Daniela Jobertová. Dramaturgie: Iva Klestilová. Výprava: Linda Jiříková-Boráros. Režie: Daniel Špinar.
2:00
Detektivní hra o nevysvětlitelném brutálním zločinu zdánlivě nezajímavé stárnoucí ženy.
14!

inscenace již byla stažena z repertoáru

Národní divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
67 %
6731000
Hodnocení redakce
Pavel Širmer 60 %
Petr Tichý 80 %
Jiří Landa 70 %
Helena Grégrová 70 %
Volby

Hodnocení (7)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Pavel Širmer 60 %
(počet hodnocení: 1639)
Petr Tichý 80 %
(počet hodnocení: 89)
Jiří Landa 70 %
(počet hodnocení: 2895)
Helena Grégrová 70 %
(počet hodnocení: 1434)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jenda.matousek 60 %
(počet hodnocení: 332)
přínosný / zajímavý komentář
zajímavé představení, o kterém ale člověk pak moc neví, co si myslet (jak už se stalo v Kolowratu tak nějak tradicí v mém případě:-)) představení připomíná spíše rozhlasovou hru, minimum pohybu, nenápadná scéna, sporá gesta. přesto jsem se rozhodně nenudil. čekal jsem celou dobu, co přijde, a herci umí tak skvěle pracovat s hlasem, že mě udržovali v napětí a očekávání (i když hra samotná nijak napínavá není), bohužel ale na konci nepřišlo jaksi nic, hra plyne tak trochu odnikud nikam, asi zde jde spíše o vystihnutí psychologie postav.
mám možná trochu pochyby ohledně K. Buriánkové v druhé půli, měla být hloupá a naivní, to mi zas tak nepřišlo, naopak, působila velmi inteligentně, chladně, spíš žijící v jiném světě než oba muži. trochu rozpor s předchozím dialogem mužů, ale je to asi těžké. rozhodně to ale stojí za vidění! aspoň je o čem si pak popřemýšlet
Vladimír Rogalewicz 40 %
(počet hodnocení: 629)
Kevinator 100 %
(počet hodnocení: 192)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.