SpoluHra

Královny

Premiéra: 12.7.2021
Komedie plná upřímného humoru, který drží člověka nad vodou v těch nejtěžších chvílích a pomáhá mu zdolávat i ty nejtěžší překážky. Tři ženy, které se sejdou v lázeňském pokoji, byly v nedávné době vystaveny zlomovým životním okamžikům a teď stojí před nelehkým úkolem - naučit se žít své nové životy. Kromě tohoto faktu však nemají společného vůbec nic...
Anketa 2020+2021
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2019 do srpna 2021, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 20. února 2022.
SpoluHra
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
98 %
9881000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (8)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Barka  90 %
(zadáno: 9.11.2021, počet hodnocení: 272)
přínosný / zajímavý komentář
Dobře napsaná hra a výborné obsazení, to je záruka kvality. Tady to sedlo na výbornou. Pokud chcete chytrou komedii, která ale vybízí k zamyšlení, jsou Královny ideální volbou.
Divák007  90 %
(zadáno: 20.10.2021, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Skvělá komedie u které jsem se pořád smála. A k tomu krásné obsazení v čele s úžasnou Vilmou Cibulkovou.
Lukáš Šídlo  100 %
(zadáno: 18.10.2021, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Překrásné představení s laskavím humorem a fantastickými hereckými výkony. Vilma Cibulková rozesmává divadlo skvělým a chytrým humorem. Jana Boušková předkládá širokou paletu svého herectví a Karolína Půčková ač o dvě generace mladší se mezi těmito královnami českého divadla rozhodně neztrácí a ukazuje jak skvěle bylo vyřešeno obsazení této hry. Režisér Petr Svojtka vytvořil báječné dílo které si nesmíte nechat ujít.
Bova  100 %
(zadáno: 13.10.2021, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Představení bylo několikrát odloženo a moc jsem se těšila.Byla to trefa do černého.Výborné představení.Vynikající Vilma Cibulková a Jana Boušková.Tomu se říká herecký koncert.Dlouho jsem se tak nepobavila.Pane režisére Svojtko bravo!Jen tak dál!
Elisa.fisch  100 %
(zadáno: 2.11.2021, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasné představení. Takto by se dal popsat divadelní výkon tří božských královen Vilmy Cibulkové, Jany Bouškové a Karolíny Půčkové. Hra od samého začátku až do konce čišela diskrétním, chvílemi až černým humorem. A ne jen to, v jistých momentech Vás hra donutila se i zamyslet. Ne ovšem na dlouho, jelikož Vás královny opět svým vtipem a úžasným výkonem vtáhly zpět do děje, přičemž se nepřestanete smát. Divadelní představení pod vedením režiséra Svotky dopadlo naprosto brilantně a již teď se těším na další představení.
Fero1  100 %
(zadáno: 23.10.2021, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Hra mě velmi překvapila, stejně jako herecký výkon Karolíny Půčkové, kterou jsem do čtvrtka vůbec neznal. Skvělá zábava po celý večer. Doporučuji
Regi  100 %
(zadáno: 21.10.2021, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto úžasné představení, které nejenom pobaví, ale třeba i trochu donutí k zamyšlení. Všechny tři dámy podaly skvělý herecký výkon.Určitě doporučuji představení navštívit.
AteP  100 %
(zadáno: 20.10.2021, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Tuto hru jsem viděla v Divadle u Hasičů a jde o vtipnou komedii, kde to vypadá, že jednotlivé role jsou herečkám šité na míru a divák se skvěle baví. Doporučuji navštívit.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.