Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 9. června 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Třeboradice]Zlatá husa10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Malešický blešák]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKakadu   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Malá mořská víla16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Nesnesitelnost   Dorostenecká divize Divadla D2119:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDUntitled - Sláva Daubnerová19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Guide20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPřítelkyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Skleněný strop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Milena má problém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Untitled19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
Skleněný strop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Nikdy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: ME-SA
Assemblage   PQ +19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Starci na chmelu   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon20 let existence   Ztracená existence19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVršovický festival talentů15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVršovický festival talentů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Třeboradice] 10:30
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Malešický blešák] 15:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Kati
Dejvické divadlo  19:30
Kakadu   vyprodáno
Divadlo D21 [malý sál] 16:00
Malá mořská víla
Divadlo D21 19:30
Nesnesitelnost   Dorostenecká divize Divadla D21
Divadlo Kalich  13:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 17:00
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle
Divadlo NoD 19:30
Untitled - Sláva Daubnerová
Divadlo Palace  19:00
Miláček Anna
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Guide
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Skleněný strop
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:30
Milena má problém
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Untitled
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Divadlo Ungelt
 19:00
Skleněný strop
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vítejte v Thébách   Představení s anglickými titulky
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Nikdy
Studio ALTA
hostuje: ME-SA
 19:30
Assemblage   PQ +
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura ADF
 20:00
Můj báječný rozvod   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Starci na chmelu   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon 19:30
20 let existence   Ztracená existence
Vršovické divadlo MANA 15:00
Vršovický festival talentů
Vršovické divadlo MANA 19:30
Vršovický festival talentů
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo