Profil uživatele

Alena7

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 7 % (3)
Pavel Širmer: 10 % (5)
Helena Grégrová: 12 % (5)
Jan Pařízek: 13 % (4)
Lukáš Dubský: 13 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.2.2022)
Velmi slabý text, který nezachránili ani pánové Šteindler a Žák, i když dělali co mohli. Výkon pane Starze na úrovni ochotnického divadla.
(zadáno: 22.6.2019)
Divadelní báseň. Inscenace mě pohltila i když jsem některým obrazům nerozuměla.
(zadáno: 22.6.2019)
Výklad Anny Kareniny, který nabídla tato inscenace mě zaskočil. Anna si s podlehnutím chvilkové náklonosti k Vronskému moc hlavu nedělala.S překvapením jsem s přibývajícími obrazy zjistila, že soucítím spíše s Kareninem. Postava Trolla na sebe strhávala značnou pozornost - přitom děj jen ilustrovala. Co znamenaly kukly na hlavách některých postav jsem se dozvěděla až o pauze z programu, pro mne to byl hodně krkolomný odkaz. A k čemu odkazoval kosmonaut to zřejmě nerozšifruju.
(zadáno: 14.5.2019)
Představení dějově velmi řídké. V první půlce nekonečné pantomimy, které navíc nebyly úplně profesionálně zvládnuté. Výborná živá kapela na jevišti. Když ale hrála stejný motiv po páté, bylo to úmorné. Z první půlky mě zaujal jediný moment, když Deburau vyznává lásku své budoucí ženě. Na druhou polovinu jsem už neměla sílu.
(zadáno: 18.3.2019)
Pro mě silné autorské představení, které mě naplnilo optimismem, že dnešním mladým není jedno co se okolo nás děje a dokáží to pojmenovat a přetavit do divadelní zkratky. Navíc skvělí herci.
(zadáno: 28.2.2019)
Viděla jsem znovu po letech a byla jsem ráda,že Osiřelý západ neztratil nic na své síle. Přesné načasování v dialozích, které vyvolávaly smích a zároveň zděšení z pohledu do bezedné studny lidské zloby. Všichni herci skvělí, snad jen panu Taclíkovi bylo hůř rozumět.
(zadáno: 28.2.2019)
Představení plynulo spíš pomalejším tempem, přesto udrželo mou pozornost. Skvělý Norbert Lichý dokázal zprostředkovat vývoj postavy běžného malého člověka, ze kterého propaganda a manipulace udělá zrůdu, která vyvraždí svou rodinu a ještě je přesvědčená, že to udělala pro její dobro. Jak snadné je s lidmi manipulovat. Výborní byli i ostatní herci a ocenila jsem také nápaditou scénu (kontrabasy místo rakví).
(zadáno: 9.1.2019)
Výborná inscenace. Jak lehce dokáže každý z nás podlehnout svodům zla. Je to tak špatné chtít úspěch, peníze? Co jim obětujeme?
(zadáno: 9.1.2019)
Divadlo se vším všudy, silný příběh, zajímavá režie, vyrovnané herecké výkony. V první půli jsem se trochu ztrácela, druhá mě pohltila.
(zadáno: 8.11.2018)
Jitka Sedláčková si velkou roli určitě zaslouží a s falešným zpěvem si poradila skvěle. O ostatních hercích se to tvrdit nedá. Z pojetí hry jsem se nedozvěděla, proč okolí falešný zpěv toleruje - pro peníze? z lásky? z přátelství?
(zadáno: 14.11.2017)
Bulvární komedie, kterou táhne Aleš Háma. První polovina se trochu těžkopádně rozjížděla, ve druhé nabrala komedie grády. Petr Motloch si s dobrákem Phillippem občas nevěděl rady. Dámy odvedly standardní výkon.
(zadáno: 14.11.2017)
U jednotlivých výstupů jsem se i bavila, ale jako celek inscenace nedržela pohromadě. Je to škoda, protože všichni čtyři herci dělali co mohli. Této bulvární komedii bohužel chyběla pointa - to proč a jak se dva kolegové dostali nazí spolu do postele se zkrátka nedozvíte.