Profil uživatele

AlenaV.

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.12.2015)
Tři mušketýři - Divadlo v Dlouhé: 100 %
Jsem ráda, že jsem stihla toto představení dřív než se rozplyne v nenávratnu. Byla to úchvatná podívaná. DvD se stává mou srdcovou záležitostí. 60. léta jsem nezažila, přesto mě to propojení pavlačového domu se světem Dumasova románu okouzlilo. Ani chvíli jsem se nenudila a přála jsem si ať to ještě nekončí. Herci byli skvělí - všichni!
(zadáno: 3.12.2015)
Kdo se bojí Virginie Woolfové? - Městská divadla pražská: 100 %
Jedno z nejlepších divadelních představení vůbec. Výkony herců na hranici možností. Být v kůži Veroniky Gajerové, byla bych zralá po představení na pár panáků. Ale i ostatním nebylo co závidět. Hra o krutosti a sarkasmu ve vztahu má obrovský spád.
(zadáno: 3.12.2015)
Terasa - Divadlo Bez zábradlí: 30 %
Tento druh humoru mě minul. Herci se snažili seč jim síly stačily (polonahý pan Hrušínský, paní Morávková atd.), nic. Ale diváci byli vesměs spokojeni a i se smáli. Nemám moc ráda příliš urputnou snahu o humor.
(zadáno: 17.12.2014)
Kancl - Městská divadla pražská: 90 %
(zadáno: 17.12.2014)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka - Divadlo v Dlouhé: 70 %
Milé představení, místy i velmi zábavné. Moc se mi líbila výprava. Jelikož byly vstupenky vyprodány téměř okamžitě, asi jsem očekávala ještě víc.
(zadáno: 17.12.2014)
S nebo bez - Divadlo Palace: 90 %
Výborná nenáročná oddechovka. Nic jsem nečekala, tudíž milé překvapení. Přesně mi sedla. Ale uznávám, že ne každý a ne vždy je naladěn na taškařici.
(zadáno: 16.12.2014)
Listopad - Městská divadla pražská: 50 %
Představení mi asi nesedlo. Nedokážu se rozesmát pokaždé, když herec vysloví sprosté slovo. A že jich bylo! Líbil se mi civilní výkon pana Hány. Pan Dlouhý podle mého názoru příliš tlačil na pilu.