Profil uživatele

Aleš K

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 5 % (2)
Veronika Boušová: 10 % (3)
Anežka Kotoučová: 13 % (4)
Jan Pařízek: 14 % (8)
Lukáš Dubský: 18 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.5.2016)
Napád nebyl špatný, některé vtipy zdařilé, jiné méně. Některé vůbec (např. opakující se do hry nesedící vulgarismy). Herecky moc nezaujalo. Byli jsme ve čtyřech a nikdo z představení nebyl nějak nadšený. Asi nejvíc jsem se pobavil občasnými komentáři babičky.
(zadáno: 22.5.2016)
Těžko říct, na kolik zde hodnotíme hru (tedy Ibsena) a na kolik představení jako takové, ale i když jsme (manželka a já) zde asi jediní, my byli z představení nadšeni. Kostými nám přišly adekvátní, téma samozřejmě nadčasové, herecký výkon p. Bareše skvělý. Hra nás vtáhla a nepustila ani cestou domů. V komentáři pana "Fingee" zmíněný komparz nás nerušil. I když působil neprofesionálně, byl to zajímavý nápad a přisprostlý "divák" sedící v hledišti byl sice nevkusným, ale přesným ztvárněním části naší společnosti. Byli jsme velice spokojení.
(zadáno: 22.5.2016)
Přestavení nebylo špatné. Humor byl vkusný a příjemný. Herecké výkony jsme již rozhodně zažili lepší. Nemohu říct, že by to bylo zahrané špatně, pouze tomu tam nějak chyběla jiskra. Fajn, pokud chcete oddechově strávit cečer.
(zadáno: 22.5.2016)
Tato show má být pravděpodobně pokusem o ztvárnění žánru, který sklízí úspěch v Americe. Značně mi to připomínalo druh humoru, který se vysílá v televizi každý Silvestr. Toto vyprávění smyšlených příhod a vtípků (které jsou předvídatelné a brzy se začnou opakovat), mající za cíl bezduše pobavit, se mi příčí. Pan Sokol se často ztrácel a zachraňoval to taháky na zemi. Žádnou suverénnost projevu jsem neshledal. Manželka neodešla jen proto, že jsme neseděli u kraje - hodnotí 0. Asi vědí, proč hrají bez přestávky. Já hodnotím 10 za snahu. Nedoporučuji nikomu, kdo má rád hry "o něčem".
(zadáno: 11.6.2014)
Ve hře jsou postupy, které jsou velice originální, velice nezvyklé a velice zdařilé! Jsem rád, že jsem toto představení (jako hostující v divadle V Celetné) mohl vidět. Rozhodně doporučuji!
(zadáno: 11.6.2014)
Herecké výkony byly vyrovnané, ale zajímavým nápadem na motiv hry zajímavost samotné hry končí. Hra je protkaná absurdními nesmysly, které divák absolutně netuší, jak si vysvětlit a závěrečná otázka, jaký to má všechno vlastně smysl a zda to vůbec nějaký má, přesně vyjadřuje můj posto ke hře = jaký má vlastně smysl na takovouto hru chodit? Akorát bych snad vyzdvihl scénu s uklízečkou, kde bylo až neuvěřitelné, kolik dvojsmyslů byl autor schopen na jedno téma vymyslet.
(zadáno: 11.6.2014)
Milá komedie, kvalitní herecké výkony, příjemný relax. Tak si představuji večer strávený v divadle. Určitě navštívíme i navazující představení Další roky ve stejnou dobu.
(zadáno: 11.6.2014)
Opravdu škoda, že je tato hra již stažena z repertoáru. Byla to asi zatím nejsilnější hra, jakou jsme se ženou kdy viděli. Ještě nikdy jsme nešli z divadla v naprostém mlčení a přitom plni úžasného hereckého i emočního zážitku.
(zadáno: 11.6.2014)
Hodnocení především s ohledem na jiná představení MDP. Hra ale celkově rozhodně neurazí.
(zadáno: 11.6.2014)
Neurazí, ale především nenadchne. Jednoduchá zápletka a děj předvídatelný.
(zadáno: 11.6.2014)
Přisprostlé, ale do hry to sedí a některé vtipy (a často černý humor) se mi doslova zaryly do paměti a kdykoliv si na ně vzpomenu, znovu se zasměji. Charakter postav je až "přehráván", čímž jsou ovšem pěkně zdůrazněny typy, které se v každém takovém prostředí vyskytují. Podlejzák, tupá blondýna, ambiciózní mladík či chytrá a pracovitá, ale neuznávaná žena. Z komedie člověku nakonec až mrazí, ale víc nebudu říkat. Doporučuji.
(zadáno: 11.6.2014)
Dávám slabší hodnocení především proto, že jsem zhlédl již více jak polovinu repertoáru MDP a tato hra patří k těm slabším (čímž ovšem neříkám, že je vyloženě špatná). První polovina poměrně nudná, uspávala. Druhá mnohem lepší.
(zadáno: 11.6.2014)
(zadáno: 11.6.2014)
Celkově velice příjemná hra, občas pouze některé herecké výkony malinko slabší. Neuvěřitelně vymyšlená scéna - bazén přes polovinu jeviště, to jsem opravdu ještě neviděl.
(zadáno: 10.6.2014)
Vše důležité zde již řekli jiní. Neuvěřitelný herecký výkon kategorie "nutno vidět". Vděčné téma krize středního věku.
(zadáno: 10.6.2014)
Předlohu (Sen noci svatojánské) neznáme a nesnášíme moderní zpitvořeniny klasických děl, ale toto představení se nám velice líbilo. Místy až lehce praštěný, ale pro nás velice milý druh humoru.
(zadáno: 10.6.2014)
MDP nám opět dala to, co od ních očekáváme. Velice příjemný večer a milé vzpomínky. Nám se hra líbila - pobavili jsme se. Ale nutno podotknout, že ani žena ani já neznáme knižní předlohu.
(zadáno: 10.6.2014)
Už je to déle, co jsme na tuto hru viděli, ale byli jsme z ní nadšeni. Opravdu jsme se pobavili a to příjemným a inteligentním humorem.
(zadáno: 10.6.2014)
Celkový dojem z představení není špatný, tak jako většina kusů MDP. Ale bez předchozí znalosti opsahu hry by mi zde pravděpodobně nekteré věci unikaly. Např. důvod vytvoření kalendáře = žal, je zde shrnut asi do dvou scén, což opravdu o hloubce žalu příliš nevypovídá nemluvě o faktu, že podle programu se každá z žen vyrovnává s nějakým problémem, což zde téměř vůbec není patrné. Nápad je to pěkný, režie mi však přijde nedotažená.
(zadáno: 10.6.2014)
Velmi vydařené představení. Pokud máte rádi filmovou verzi, určitě se této nebojte. Nezklame. Herecké výkony vyrovnané, trefná, přitom jednoduchá choreografie. Pouze scéna možná malinko slabší, ale celkový dojem nekazí.
(zadáno: 10.6.2014)
Opravdu vážné téma neznamená, že se divák nebude při představení bavit. Hra donutí člověka k zamyšlení nad tím, co je opravdu důležité a co je ochoten z lásky udělat. Opravdu pěkná hra, která stojí za vidění. Nehodnotím 100 % pouze proto, že závěr je zcela zbytečně vleklý. Doporučuji, patří k velice vydařeným kusům MDP.
(zadáno: 10.6.2014)
Scéna se nám se ženou líbila. Opravdu si člověk přijde jako v letadle a postavení herců "zády" k divákovi je originální. Zezačátku představení vypadalo slibně a bavili jsme se, vtipy se ale opakovaly a byly čím dál ubožejší a nesmyslné. Představení končí scénou, kdy diváci jen sedí a čekají, zda ještě něco přijde, nebo již mají tleskat. Pan Liška při nástupu na děkovačku zdvyženým prstem děkoval divákovi, který po dlouhé době začal tleskat jako první. Odcházeli jsme s pocitem, že jsme zralí na panáka. Toto opravdu ne. Jedno z nejhorších představení, co jsme kdy viděli.