Profil uživatele

Ideální

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.12.2014)
Představení, které se mi hodnotí velmi špatně. 70% proto, že ač přemýšlím nad všemi možnými i nemožnými klady i zápory inscenace, představení mě zkrátka bavilo.
V první řadě herecké výkony. Igor Orozovič je neuvěřitelný! Filip Kaňkovský byl také skvělý a líbila se mi i Magdaléna Borová. Vyzdvihuji hlavně pohybové uchopení každé z postav.
Co musí vytknout, je kolísání mezi pohádkou pro děti (mnohé scény vypadaly jako ukradené z Minoru) a moderním zpracováním s vtipy pro dospělé. Pokud by se tvůrci rozhodli pro jednu z těchto dvou variant, hodnocení by bylo vyšší.
(zadáno: 22.12.2014)
Bála jsem se, co režisér jako Špinar předvede v Národním. Přeci jen, na takové scéně si nemůže dovolit všechno. Naštěstí nezklamal. Jeho vždy netradiční pojetí klasiky, které vždy hraničí s genialitou, je zcela vhodně zvolené do tohoto prostoru.
Vyzdvihnout musím především první scénu s motýli (Karel Dobrý a Filip Kaňkovský jsou prostě úžasní)a poslední scénu s mravenci.
Velmi doporučuji.
(zadáno: 22.12.2014)
75%
Představení, kde uvidíte, kolik talentu obě protagonistky mají. Dovedu si představit, jak náročné toto představení herecky je, takže klobouk dolů.
Představení baví. Smutně zvolené je snad jen to, že divák, který v první "povídce" brečí smíchy, moc neví, zda jsou následující scénky také vtipné, dramatické či se jedná o parodii.
Představení je ale moc povedené a ráda na něj půjdu ještě jednou, už proto, že poslední scénka je vždy improvizovaná, takže jsem zvědavá, co tyhle dvě "děvky" vymyslí příště.
(zadáno: 22.12.2014)
Neuvěřitelné. Zřejmě ten nejsilnější divácký zážitek, jaký jsem kdy prožila. Napětí od začátku do konce, silné pocity, touha vyběhnout na jeviště, obejmout Hamleta a říct: "to bude dobrý, to se vyřeší."
Děkuji režiséru Špinarovi za to, jak se mu podařilo Hamleta rozebrat a ukázat divákovi, co všechno v sobě skrývá toto nadčasové dílo.
Děkuji Patrikovi Děrgelovi za herecký výkon (ne neprávem získal Radoka), stejně tak Petře Hřebíčkové.
Pokud chcete zhlédnout skutečné divadlo, rozhodně běžte ke Švandům na Hamleta. Stojí to za to.
(zadáno: 22.12.2014)
Ne, zkrátka ne.
Představení nudí, nechytí vás v jediný moment, hercům nevěříte jedinou situaci. Adam Mišík ať se raději drží zpívání, Sára Sandeva mi svou naivní, trpící, hereckou polohu neměnící tvářičkou lezla na nervy už od první minuty představení, Pavel Liška "nezklamal" - opět ukázal, že jakoukoliv roli dokáže zahrát úplně stejným způsobem s úplně stejným výrazem. Anna Kadeřávková a Jan Komínek se snažili. A mohl by prosím někdo všem hercům vysvětlit, že i když mluví na mikrofon, neznamená to, že mohou přestat artikulovat a mluvit nahlas?!
Plusové body jen za skvělou scénu a kostýmy.