Profil uživatele

Jindra_S

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.11.2019)
Minimalistická scéna, hra se světlem a zápisy na papír a hlavně myšlenka hry jako takové mě skutečně nadchla - skutečně jsem si připadal jako porotce u soudu, takže pokud měla hra vzbudit tento pocit, splnila dokonale - toto doma u televize nebo v kině navodit lehce nelze.
Herci občas v dialozích "zaškobrtli", což by se stávat nemělo, nicméně tady mi je to zlidšťovalo a přispívalo k navození reality.
(zadáno: 1.3.2019)
Úchvatné představení, které dává možnost nahlédnout do nitra autistického chlapce a dopady jeho chování a přístupu na okolí.
Strhující výkon Roberta Finty v hlavní roli.
(zadáno: 21.5.2017)
První část představení (do přestávky) byla skvělá - byť si myslím, že nahota už dneska nešokuje tak moc, jako dřív, sledovat choreografii obou herců, jak se snaží zakrýt to nejnutnější opravdu rozesmávalo. Dialogy s manželkou a její "ženská" logika (např. zřejmá homosexualita časopisu o sportu) byly skvělé. Nicméně po přestávce už se hra začala točit trošku v kruhu a další vývoj byl násilný - měl jsem pocit, že se opakuje a neví jak dál. A nakonec se najednou objevil závěr - neočekávaný, nevysvětlující - takto šlo hru uzavřít v podstatě kdykoliv.