Profil uživatele

SUNicko

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 7 % (3)
Lukáš Holubec: 10 % (2)
Pavel Širmer: 11 % (11)
Jiří Koula: 13 % (11)
Lukáš Dubský: 15 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.11.2016)
Opravdu neotřelé zpracování Shakespeara. Rozhodně stojí za vidění a to nejen kvůli zakomponování rockové kapely.
(zadáno: 21.11.2015)
Viděno při hostování v pražském DISKu. Představení splnilo má očekávání, tj. příjemná porce kultury za rozumný peníz.
(zadáno: 21.11.2015)
Už dlouho jsem se v divadle tak často nezamýšlel nad tím, kdy už bude konec. Tyto Želary mě nějak nechytily a přitom jsem měl x let uložené příjemné vzpomínky na film. Divadelní verze v Rokoku byla pro mě nuda. Nemělo to nic: humor, spád, atmosféru. Nic.
(zadáno: 21.11.2015)
Po dlouhé době hra, která je opravdu můj šálek kávy a to velmi černé. Herecké výkony i slovní přestřelky za mě velmi dobré, kdy exceluje hlavně představitel Johnnyho Glendenninga.

Asi by se hodilo upozornění pro mírnější povahy, že v představení je opravdu hodně sprostá mluva, kouření, střelba a také okamžiky, které u některých mohou navodit zhnusení, ač jde o černou komedii.

Mimochodem, chce to koule, v dnešní době pustit premiéru s teroristou v hlavní roli :-)
(zadáno: 6.10.2013)
Špatnou hru ani sebelepší herci nezachrání.
(zadáno: 16.10.2012)
Do přestávky slabší, po ní se to o mnoho zlepší. V první části mně vyloženě vadil příliš často zvýšený hlas některých postav. Finální monolog Michala Dlouhého však stojí za to.
(zadáno: 17.9.2012)
(zadáno: 20.1.2012)
Velmi nápaditě pojaté představení. Už pojetí scény zaujme, stejně jako výkony jednotlivých herců, nemluvě o citátech z internetových diskuzí. Výtky však jsou. Občas zbytečné informace (technické popisy aut apod.), člověk je pak přehlcen. Rovněž sledování děje moc nepomůže, když jednu postavu během pár minut mluví postupně několik herců. Hru doporučuji, pokud vás alespoň trochu zajímají Mašínové a 50. léta v ČSR.
(zadáno: 14.12.2011)
Hra Remeslnici ve Svandove zklamala. Scenicky super, herci dobri, ale zbytecne zdlouhave a casto opakovane repliky. Zkrátka to nefunguje. Nemá to patřičnou atmosféru vraždící crazy komedie ve stylu 4 vraždy stačí drahoušku. Drama to asi být nemělo.
(zadáno: 29.11.2011)
(zadáno: 4.10.2011)
Relax. Pro diváky i účinkující, alespoň doufám.
(zadáno: 4.10.2011)
Tak tohle opravdu stojí za to vidět. Především kvůli představitelce role Blanche. Představení mně natolik strhlo, že jsem si ani neuvědomil, že v Činoherním klubu sedím 3 hodiny.
Jedním slovem hrozné. Nebavili se děti, ani já.
Zábavné, dobře strávený čas, kdy drtivou většinu představení odtáhl Michal Dlouhý. S ním Kdo je tady ředitel stojí a padá.
Shlédnuto 3x, doporučeno řadě lidí a nikdo si nestěžoval. Opravdu vydařené představení, které bylo pokaždé jiné. Zkrátka okouzlující.