Zprávy

8.12.2017, BodyVoiceBand
BodyVoiceBand inscenuje Večer tříkrálový
V těsné blízkosti vánočních svátků přichází BodyVoiceBand s premiérou odehrávající se o svátku posledním - o svátku, který zvěstuje půst. BodyVoiceBand ve své inscenaci Večera tříkrálového akcentuje hudebnost, hravost textu a živost postav na scéně.
7.10.2017, BodyVoiceBand
BodyVoiceBand v sezoně 2017/18
Divadelní spolek BodyVoiceBand oslaví příští rok pět let od svého vzniku. Nová sezona bude pro BodyVoiceBand sezonou návratů k několika titulům, zejména k již kultovní inscenaci Vojna, v plánu je i premiéra Shakespearovy smutné komedie Večer tříkrálový. Soubor se však potýká s problémem, že nemá stálou rezidenci.
5.5.2017, BodyVoiceBand
Dramatizace brutálního románu pro ženy…
BodyVoiceBand se opět vrací na německojazyčné pole a symbolicky v květnu představí premiéru inscenace, která pojednává o lásce. Na rozdíl od Petřína - na němž se vše jeví buď do kopce nebo s kopce, budou s vámi MILOVNICE jednat o lásce narovinu. Román Elfriede Jelinekové boří obecně vžitou představu, že láska a vztah mezi lidmi, je v západní Evropě cosi svobodného, co vzniká a přetrvává na základě citu.
11.11.2015, BodyVoiceBand
Negativ a Voják a tanečnice
BodyVoiceBand uvádí v prostoru pražských Jatek78 v rychlém sledu dvě premiéry. Nejdříve soubor inscenací NEGATIV naváže na úspěšnou hudebně dramatickou skladbu Vojna, vzápětí se divákům představí variace na andersenovské téma, pohádka Voják a tanečnice. Soubor touto novinkou zacílí také na dětského diváka.
15.9.2015, BodyVoiceBand
BodyVoiceBand v sezoně 2015/16
Soubor BodyVoiceBand vstupuje již do své třetí sezony a tentokrát v novém prostoru Jatka78, který se stává jeho domovskou scénou. Sezonu zde zahájí 20. září úspěšným představením Vojna, následovat budou reprízy dalších inscenací souboru, ale také dvě premiéry.
28.11.2014, BodyVoiceBand
BodyVoiceBand zve na výstavu fotografií či novou premiéru
Několik předvánočních událostí se pojí se souborem BodyVoiceBand. Jsou to výstava fotografií "BodyVoiceBand 2012-2014" v pražské kavárně V sedmém nebi, premiéra Kuchyňské revue v novém prostoru Jatka 78 a pro milovníky a znalce Vojny byla vytvořena studiová nahrávka této inscenace.