Divadlo Na Fidlovačce

divadlo s bezbariérovým přístupem - pohyb možný prakticky bez asistence lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty zvýhodněné předplatné stránka divadla na Facebooku
Divadlo Na Fidlovačce, Komorní Fidlovačka
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - generování programu nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno (příp. služba nebyla uhrazena). kontaktujte nás
Adresa: Divadlo Na Fidlovačce: Křesomyslova 625, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[tram 7-14-18-24 Divadlo Na Fidlovačce]
Adresa: Komorní Fidlovačka: Boleslavova 13, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[tram 11-14-18, bus 193 Nám. bratří Synků]
Pokladna: po-pá 10-19, so 14-18
plán hlediště
Předprodej: od 10. dne v měsíci na druhý následující měsíc
Začátky: 19.00
Připravuje se:
Šakalí léta (březen)
Ceny vstupenek:
599-359 Kč (muzikál)
439-329 Kč (činohra)
309 Kč (Komorní Fidlovačka)
Poznámky a upozornění:
  • Od středy 5. 12. 2018 dochází z vážných technických důvodů k dočasnému uzavření Komorní Fidlovačky. Zakoupené vstupenky na představení konané v KOMORNÍ FIDLOVAČCE je možné vrátit či vyměnit v místě jejich zakoupení. Inscenace Třetí prst na levé ruce a Po Fredrikovi jsou od ledna 2019 uváděny na velké scéně Divadla Na Fidlovačce.
  • Nejlepší místa 3. - 9. řada.
  • Klub přátel Divadla Na Fidlovačce: Za manipulační poplatek 100 Kč získáte slevu na vstupenky ve výši 50 Kč, možnost 50% slevy vždy na II. premiéru nové inscenace, resp. další vyhlášené termíny, přednostní předprodej, pozvánky na významné akce DNF apod. Platnost karty je na kalendářní rok. Přihlášky k dispozici na webu DNF nebo u pokladny divadla.
  • Předplatné: sezónní volné s kreditem 4 vstupenek (990 Kč, na muzikálová představení s doplatkem).
  • Rodinné vstupné: sleva 25 % (při zakoupení 4 vstupenek na jedno představení).
  • Večerní pokladna Komorní Fidlovačky je otevřena jen hodinu před představením. Vstupenky na představení komorní scény jsou v předprodeji v hlavní pokladně DNF.
  • Cena programu: 28 Kč (sešit s fotografiemi a vybranou studií).

Repertoár - Komorní Fidlovačka

Princezna na ocet - Jana Ozoráková
Premiéra: 20.10.2018. Výprava: Heidi Hornáčková. Hudba: Tomáš Kůgel. Pohybová spolupráce: Lilian Sarah Fischerová. Režie: Ondřej Rychlý.
Původní česká pohádka s odvážnými dívkami, veselými čerty a spoustou písniček. Bylo, nebylo, byla jedna princezna Josefínka, třináctá dcera pana krále. Ta, na kterou už nezbyl vůbec žádný ženich ani věno a ona měla zůstat doma na ocet. Ale copak to jde, aby princezna byla na ocet? Josefínka to tak rozhodně nenechá...
D6+  
Tučňáci na arše - Ulrich Hub
Premiéra: 20.9.2018. Překlad: Michal Kotrouš. Režie: Tomáš Svoboda.
Komedie pro diváky každého věku na téma velké potopy. Co se stane, když se trojice tučňáků nehodlá rozdělit a ctít tak pravidlo Noemovy archy, že je na ní povolen vstup vždy jen jednomu páru téhož druhu? Co se pak stane s černým pasažérem...?
D6+  
Po Fredrikovi - Mattias Brunn
Premiéra: 28.4.2018. Překlad: Miroslav Pošta. Dramaturgie: Kateřina Jonášová. Režie: Lukáš Pečenka.
Monodrama současného švédského autora. Je jako výkřik - vyjadřuje zároveň ohlušující radost z vášně, z lásky a z krásy života, zároveň bolest zklamání, temnotu pomsty a smutku ze smrti...
14!  
Třetí prst na levé ruce - Dermot Canavan  (2:10)
Premiéra: 16.3.2017. Překlad: Jan Šotola, Adéla Šotolová. Dramaturgie: Adéla Šotolová. Výprava: Agnieszka Pátá-Oldak. Pohybová spolupráce: Rostislav Šrom. Režie: Martin Vokoun.
Hořkosladké drama o bezpodmínečné lásce, tanci a odpuštění. Dvě sestry, Niamh a Grace k sobě měly kdysi velmi blízko. Když se setkávají nad krabicí fotografií z dětství a dospívání, dávno zasuté vzpomínky znovu ožívají. Postupně rozkrývají svůj komplikovaný vztah s autoritativním otcem, citlivé období se svoji milovanou maminkou, i to, proč se jejich cesty na čas rozešly. Přestože jsou jejich vzpomínky chvílemi bolestné, neopouští je svérázný smysl pro humor. A navíc, ať se děje cokoliv, existuje něco, co jim vždycky dává svobodu i na všechno zapomenout: tanec...
náš tip!
Plný kapsy šutrů - Marie Jones  (2:10)
Premiéra: 12.12.2002. Obnovená premiéra: 7.3.2019. Překlad: Jitka Scoffin. Scéna: Miloň Kališ. Kostýmy: Jan Růžička. Režie: Jana Kališová.
Mirek Vladyka a Radek Holub v 15 mužských a ženských rolích komedie z prostředí natáčení amerického velkofilmu.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 11.2.2019