Městské divadlo Kladno
Bůh masakru >>
Francis Veber
Blbec k večeři
Premiéra: 17.6.2023
Překlad: Alexander Jerie. Dramaturgie: Anna Smrčková. Scéna: Michal Syrový. Kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldak. Režie: Petr Mikeska.
Lukáš Pečenka, Jiří Š. Hájek, Zbigniew Kalina, Miroslav Večerka (alternoval také Jaroslav Slánský), Jana Zenáhlíková, Veronika Svojtková, Jan Krafka / Jaroslav Slánský
Francouzská konverzační komedie o tom, že pro hlupáka je každý hloupý. Francois má takového nevšedního koníčka: staví ze sirek mosty. Je to ta nejvíc vzrušující věc na světě a také poslední životní radost, která mu ještě zbyla. A tak se o ní nebojí komukoliv na potkání vyprávět. Bohužel, tentokrát potkal Pierra, který má nevšedního koníčka také. Sbírá blbce...
Anketa 2022/23
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od září 2022 do srpna 2023, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě.
Uzávěrka ankety je 11. prosince 2023.
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od září 2022 do srpna 2023, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě.
Uzávěrka ankety je 11. prosince 2023.
Termíny představení
10.10. | Út | 18:00 | Hlavní sál | sk. K | vstupenky | |
19.10. | Čt | 19:00 | Hlavní sál | sk. D | vstupenky | |
7.11. | Út | 19:00 | Hlavní sál | sk. F | ||
30.12. | So | 19:00 | Hlavní sál | vstupenky |
| ||||||||||||
| ||||||||||||
| ||||||||||||
|
Volby
Hodnocení (3)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Anka 70 %
11.7.2023 | 23 hodnocení
+ souhlasím
Hezké představení, některé pasáže jsou zdlouhavé, trochu svižnosti by neškodilo. Je to již klasika, pobavíte se.
Divadelník.. 80 %
8.7.2023 | 65 hodnocení
+ souhlasím
Hezká scéna.
Skvělé herecké výkony Lukáše Pečenky a Jiřího Š.Hájka.
Skvělé herecké výkony Lukáše Pečenky a Jiřího Š.Hájka.
Martin21 50 %
18.6.2023 | 445 hodnocení
+ souhlasím
Představení táhne jednoznačně L. Pečenka, u kterého se nemohu zbavit dojmu, že přehrával. Roli Marlene bych svěřil Janě Zenáhlíkové a naopak její roli kolegyni. Druhá část na mně působila trochu nudně. V první části hezká scéna?
Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.