Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 1. prosince 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínPadesátka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Vánoční raketa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Vánoční raketa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnPůjdem spolu …   Divadlo BUŘT; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Červenec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaVirtual Ritual   #Studovna; English-friendly; FESTIVAL AKCENT20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicVánočení   skupina SCREAMERS; premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Sousedský dům 98, 507 71 Miletín]Pejsek a kočička15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Malá mořská víla16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaHaló, Jácíčku!   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Příbuzné si nevybíráme (Švagřičky)16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKočka v oregánu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVánoční pohádka o kapru Karlovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVánoční pohádka o kapru Karlovi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMalá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Zvířátka a loupežníci17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusHaló, Jácíčku!   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Cavewoman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNoc v Lisabonu/Die nacht von Lissabon - Maxim Gorki Theater Berlin20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforDveře dokořán pro Žalmana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPřítelkyně   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Loutky bez hranic
Vánoční svatba sněhuláka Karla   Loutky v Celetné10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Východočeské divadlo Pardubice
Rasputin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Sametová simulace: Kabinet   Nová scéna Národního divadla17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínVeselá vdova   Operety15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
Vánoce pana Sovy15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Hard Sell19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Bob a Bobek na cestách10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Čas pod psa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce Josefa Lady10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]A osel na něj funěl (Vánoční příběh)  náš tip!14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Městské divadlo Kladno
České Vánoce Josefa Lady15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]A osel na něj funěl (Vánoční příběh)  náš tip!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáŠtědrý večer slečny Zuzanky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPříběhy foyeru14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSametová simulace: Kabinet   VOSTO517:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Bytové divadlo Košická]Jidáš  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTARoselyne19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVzhůru do divočiny15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Horská dráha19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMoje tango20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVánoční večery19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vánoční raketa   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Vánoční raketa   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Berlín Alexanderplatz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Mesiáš   host15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaAkt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Padesátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Vánoční raketa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Vánoční raketa
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Višňový sad
Cirkus Mlejn 15:00
Půjdem spolu …   Divadlo BUŘT; Pro děti
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Červenec
Divadlo Archa  20:00
Virtual Ritual   #Studovna; English-friendly; FESTIVAL AKCENT
Divadlo Bez Hranic 19:30
Vánočení   skupina SCREAMERS; premiéra
Divadlo D21 [Sousedský dům 98, 507 71 Miletín] 15:00
Pejsek a kočička
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Malá mořská víla
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Višňový sad
Divadlo Františka Troníčka 16:00
Haló, Jácíčku!   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
Příbuzné si nevybíráme (Švagřičky)
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Kočka v oregánu
Divadlo Cylindr  14:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi
Divadlo Cylindr  16:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovi
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 14:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 17:00
Zvířátka a loupežníci
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 17:00
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antieva
Divadlo Orfeus 16:00
Haló, Jácíčku!   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 14:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Cavewoman
Divadlo pod Palmovkou 20:00
Noc v Lisabonu/Die nacht von Lissabon - Maxim Gorki Theater Berlin
Divadlo Semafor 19:00
Dveře dokořán pro Žalmana
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně   vyprodáno
Divadlo v Celetné
hostuje: Loutky bez hranic
 10:30
Vánoční svatba sněhuláka Karla   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Východočeské divadlo Pardubice
 19:00
Rasputin
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita  náš tip!   zájezd
Divadlo Vosto5 17:00
Sametová simulace: Kabinet   Nová scéna Národního divadla
Hudební divadlo Karlín  15:00
Veselá vdova   Operety
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
 15:00
Vánoce pana Sovy
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Hard Sell
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 10:00
Bob a Bobek na cestách
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  15:00
Čas pod psa
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 10:00
České Vánoce Josefa Lady
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 14:00
A osel na něj funěl (Vánoční příběh)  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: Městské divadlo Kladno
 15:00
České Vánoce Josefa Lady
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 17:00
A osel na něj funěl (Vánoční příběh)  náš tip!
Městská divadla pražská 18:00
Štědrý večer slečny Zuzanky
Národní divadlo 14:00
Příběhy foyeru
Národní divadlo 17:00
Sametová simulace: Kabinet   VOSTO5
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky
OLDstars [Bytové divadlo Košická] 20:00
Jidáš  náš tip!
Studio ALTA  19:30
Roselyne
Studio DVA divadlo  11:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství
Studio DVA divadlo  15:00
Vzhůru do divočiny
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Horská dráha
Studio DVA divadlo  20:00
Moje tango
Studio Ypsilon  19:30
Vánoční večery
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Vánoční raketa   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Vánoční raketa   Pro děti
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Berlín Alexanderplatz
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 15:00
Mesiáš   host
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Akt

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo