Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 26. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu]Žabák Valentýn09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPodivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Orestes19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKakadu   derniéra; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Osiřelý západ19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicSvět divadla: Moje lásky... tentokráte s Miriam Kantorkovou a Zdeňkem Troškou   vyprodáno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Orestes19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Záhada hlavolamu10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
V Paříži bych tě nečekala, tatínku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichTitanic19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Golden Archer Productions
Dva na houpačce11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchŽena obecná19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusDusík00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFaust   anglické titulky / English subtitles19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Busted Jesus Comix19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Next Picture
Lordi /The Lords/  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPřítelkyně19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRacek19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Sametová simulace: Tribuna   Divadlo Archa00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
Funus19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka]Busted Jesus Comix   derniéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Znovusjednocení Korejí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSametová simulace: Tribuna15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloDnes večer nehráme - Slovenské národní divadlo Bratislava   Dramaturgický úvod před představením20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí1:1 Milý Karle!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon55 let Studia Ypsilon   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKytice   Herecké studio ŠD19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloObraz Doriana Graye   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAPříběhy o šílené duši   Divadlo Psycheche; host19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu] 09:30
Žabák Valentýn
Činoherní klub  19:30
Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkehovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Orestesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Kakadu   derniéra; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Osiřelý západvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 10:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám
Divadlo Archa 11:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám
Divadlo Archa 12:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám
Divadlo Archa 15:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 16:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 17:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 18:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 19:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic 19:30
Svět divadla: Moje lásky... tentokráte s Miriam Kantorkovou a Zdeňkem Troškou   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Orestesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Záhada hlavolamuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
V Paříži bych tě nečekala, tatínkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Titanicvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kolowrat
soubor: Golden Archer Productions
 11:00
Dva na houpačcevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena obecnávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Dusíkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Miláček Annavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Faust   anglické titulky / English subtitlesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Busted Jesus Comixvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo U22
hostuje: Next Picture
 19:30
Lordi /The Lords/  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyněvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freudavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!
Divadlo Vosto5 00:00
Sametová simulace: Tribuna   Divadlo Archavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 10:00
Královna Kapeskavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Bratři v tricku
 19:30
Funusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka] 19:00
Busted Jesus Comix   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Znovusjednocení Korejívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 15:00
Sametová simulace: Tribunavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Manon Lescautvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 20:00
Dnes večer nehráme - Slovenské národní divadlo Bratislava   Dramaturgický úvod před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí 17:00
1:1 Milý Karle!
Studio DVA divadlo  19:00
Miseryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon 19:30
55 let Studia Ypsilon   zadáno
Švandovo divadlo 19:00
Kytice   Herecké studio ŠDvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Obraz Doriana Graye   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 15:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Já jsem Krabatvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 19:30
Příběhy o šílené duši   Divadlo Psycheche; hostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo