Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 20. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
Čtvrtá opice   premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubFajnmen (QED)   derniéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloPřízraky   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Cyrano19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Politika správcovny   zrušeno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMrtvola v hotelu Westminster19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE22:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLakomec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrBabičky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Nemilovaná19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Cena za něžnost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSkopové na porážku20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Hilda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Don’t Quijote   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka]Kolo kolo mlýnský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Human Locomotion10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloZákoutí archivu16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Café   Zdarma17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Human Locomotion20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAudiowalk: F.A.U.S.T. Corporation20:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Oscar pro Emily19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Hadry, kosti, kůže   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Berlín Alexanderplatz21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaNěmý Bobeš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
 20:00
Čtvrtá opice   premiéra
Činoherní klub  19:30
Fajnmen (QED)   derniéra
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Višňový sad
Dejvické divadlo  19:30
Přízraky   zadáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Cyrano
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Politika správcovny   zrušeno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Bez Hranic  19:30
Mrtvola v hotelu Westminster
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Višňový sad
Divadlo Disk 22:15
DISK_USE
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Kalich  19:00
Lakomec
Divadlo Cylindr  19:30
Babičky
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Nemilovaná
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:00
Cena za něžnost
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Troníček
soubor: Komorní činohra
 19:00
Kolo kolo mlýnský
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Skopové na porážku
Divadlo X10  19:30
Hilda
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Don’t Quijote   zrušeno
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka] 19:00
Kolo kolo mlýnský
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
Human Locomotion
Národní divadlo 16:30
Zákoutí archivu
Národní divadlo 17:30
ND Café   Zdarma
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Faust
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Human Locomotion
Národní divadlo 20:40
Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Oscar pro Emily
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Hadry, kosti, kůže   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 21:00
Berlín Alexanderplatz
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Němý Bobeš

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo