Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 30. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
Jezero19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
Kde budeme bydlet?   premiéra; dětem11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
Iluzionista20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle]Ne/normální19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Velvary / po představení výtvarná dílna]Norská pohádka15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloJátra   II. PREMIÉRA; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Jonáš a tingl tangl17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaGranma. Pozouny z Havany   Moving Audience; English-friendly; FESTIVAL AKCENT20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKočičí hra   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Příště ho zabiju sám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrVeselá nauka Klauníka Notíka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKoza nebo pes, O chytrém ševci. Mikuláš   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKoza nebo pes, O chytrém ševci. Mikuláš   LD Jiskra14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKoza nebo pes, O chytrém ševci. Mikuláš   LD Jiskra17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKrátké rozhovory s odpornými muži19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceČeský Betlém   + Mikulášská nadílka11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceČeský Betlém   + Mikulášská nadílka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Mlčení bobříků  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNoc v Lisabonu/Die nacht von Lissabon - Maxim Gorki Theater Berlin20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforKytice19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaHumor jako životní styl20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Sametová simulace: Kabinet   Nová scéna Národního divadla17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Fillet of Soul19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínCarmen15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bromance - Barely Methodical Troupe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHerecký kurz pro neherce12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Andělé v Americe18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Kytice   Doprovodná akce10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKytice  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSametová simulace: Kabinet   VOSTO517:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKytice  náš tip!   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Tramvaj do stanice Touha20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíZa dveřmi čp. 2115:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda   VYPRODÁNO15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Komediograf
Manželství v kostce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůOči v sloup20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloMydlová opera - Divadlo POP   ve slovenštině19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Berlín Alexanderplatz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVršovická divadelní kovárna II   host10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!   host16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Vyhnání Gerty Schnirch   premiéra; ABO A19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Jezero
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
 11:00
Kde budeme bydlet?   premiéra; dětem
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
 20:00
Iluzionista
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle] 19:00
Ne/normální
Buchty a loutky [Velvary / po představení výtvarná dílna] 15:30
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Kati
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Višňový sad
Dejvické divadlo  20:00
Játra   II. PREMIÉRA; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 17:00
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisáž
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Archa 20:00
Granma. Pozouny z Havany   Moving Audience; English-friendly; FESTIVAL AKCENT
Divadlo Bez Hranic  19:30
Kočičí hra   zrušeno
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Višňový sad
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Příště ho zabiju sám!
Divadlo Kalich  14:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Cylindr  15:00
Veselá nauka Klauníka Notíka
Divadlo Cylindr  18:00
Škola malého stromu
Divadlo Karla Hackera 10:00
Koza nebo pes, O chytrém ševci. Mikuláš   LD Jiskra
Divadlo Karla Hackera 14:00
Koza nebo pes, O chytrém ševci. Mikuláš   LD Jiskra
Divadlo Karla Hackera 17:00
Koza nebo pes, O chytrém ševci. Mikuláš   LD Jiskra
Divadlo Na zábradlí  19:00
Krátké rozhovory s odpornými muži
Divadlo Palace  11:00
Český Betlém   + Mikulášská nadílka
Divadlo Palace  14:00
Český Betlém   + Mikulášská nadílka
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Mlčení bobříků  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou 20:00
Noc v Lisabonu/Die nacht von Lissabon - Maxim Gorki Theater Berlin
Divadlo Semafor  19:00
Kytice
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 17:00
Jonáš a tingl tangl
Divadlo Viola 20:00
Humor jako životní styl
Divadlo Vosto5 17:00
Sametová simulace: Kabinet   Nová scéna Národního divadla
Divadlo X10 19:30
Fillet of Soul
Hudební divadlo Karlín  15:00
Carmen
Jatka78 19:30
Bromance - Barely Methodical Troupe
Městská divadla pražská 12:00
Herecký kurz pro neherce
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 18:00
Andělé v Americe
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kancl
Národní divadlo 10:30
Tvůrčí dílna Kytice   Doprovodná akce
Národní divadlo  14:00
Kytice  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo 17:00
Sametová simulace: Kabinet   VOSTO5
Národní divadlo  19:00
Kytice  náš tip!   Představení s anglickými titulky
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 20:00
Tramvaj do stanice Touha
Pomezí 15:00
Za dveřmi čp. 21
Studio DVA divadlo  11:00
Vánoční koleda
Studio DVA divadlo  15:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:30
Manželství v kostce
Studio DVA divadlo  20:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Oči v sloup
Švandovo divadlo 19:00
Mydlová opera - Divadlo POP   ve slovenštině
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Berlín Alexanderplatz
Vršovické divadlo MANA 10:00
Vršovická divadelní kovárna II   host
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 16:00
Úča musí pryč!   host
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Úča musí pryč!   host
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Vyhnání Gerty Schnirch   premiéra; ABO A

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo