Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 5. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
Lázně20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Most - Divadlo Rozmanitostí]Skřítek10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloUcpanej systém  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNa Vánoce budu gay...!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongŠkaloud   Divadelní spolek Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMoje hra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat [ArtWay]Jak se dělá divadlo19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Intimní příběhy z Ráje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíCizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen   + 17:30 WORKSHOP19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusJeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Mlčení bobříků  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Nepřestávej20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMůj šéf je debil   Divadlo Bufet19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéMnoho povyku pro nic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Neviditelný19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Revizor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Než vše začalo...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Oběd u Wittgensteina   Doprovodný program po představení; Generalní zk.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Werichova vila]Margaritě...20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo [Divadlo Kámen]Co teď? A co pak?19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAsong lines: expedice 97/1819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloOdpočívej ve svém pokoji19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBez urážky nikdo neodejde19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSwing se vrací neboli o štěstí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloRajče a okurka: V lednici   Jazykově bezbariérové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Týn nad Vltavou; Zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Bratislava / Štúdio L+ S]Posel z Liptákova19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadelní spolek Frída
Rošáda   ABO A19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
 20:00
Lázně
Buchty a loutky [Most - Divadlo Rozmanitostí] 10:00
Skřítek
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay...!
Divadlo Gong 19:00
Škaloud   Divadelní spolek Post Scriptum
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Divadlo Kolowrat [ArtWay] 19:30
Jak se dělá divadlo
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:00
Intimní příběhy z Ráje
Divadlo Na zábradlí  19:00
Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen   + 17:30 WORKSHOP
Divadlo Orfeus 00:00
Jeden spolu domeček šnek a šnekna nemívá   scénické čtení
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Mlčení bobříků  náš tip!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Nepřestávej
Divadlo Troníček 19:00
Můj šéf je debil   Divadlo Bufet
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé  19:00
Mnoho povyku pro nic
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Neviditelný
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Revizor
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Než vše začalo...
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 11:00
Oběd u Wittgensteina   Doprovodný program po představení; Generalní zk.
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
OLDstars [Werichova vila] 20:00
Margaritě...
Pidivadlo [Divadlo Kámen] 19:30
Co teď? A co pak?
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
Studio ALTA 19:30
song lines: expedice 97/18
Studio DVA divadlo  19:00
Odpočívej ve svém pokoji
Studio DVA divadlo 19:30
Bez urážky nikdo neodejde
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstí
Švandovo divadlo 19:00
Rajče a okurka: V lednici   Jazykově bezbariérové
Švandovo divadlo  19:30
Cry Baby Cry  náš tip!   Týn nad Vltavou; Zájezd
Divadlo Járy Cimrmana [Bratislava / Štúdio L+ S] 19:00
Posel z Liptákova
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadelní spolek Frída
 19:00
Rošáda   ABO A

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo