Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 23. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
Kde budeme bydlet?   premiéra; dětem15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
Čtvrtá opice20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Kampa]Skřítek10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Novodvorská / Festiválek divadla Zvoneček]Skřítek16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubK.Š.E.F.T.19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Nymburku]Ucpanej systém  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]O políbeném drakovi15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaMojeVize - Spielraum Kollektiv   FESTIVAL AKCENT15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicS tvojí dcerou ne   Divadlo Sentiment; vyprodáno; premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskFestival Nové generace19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Birlibánova podivuhodná cesta15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
hostuje: Buchty a loutky
Skřítek   + Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Divadlo Víti Marčíka; Benefice Lemniskáta09:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBenefice Lemniskáta: Šamanské bubnování (Dávido)12:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBenefice Lemniskáta: Jaroslav Dušek a hosté Michaela a Daniel Plecháčkovi19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraIndiáni ze šuplíku10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKrátké rozhovory s odpornými muži19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceBe My Baby - Buď moje bejby14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Zamilovaný sukničkář19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéO námořníku Čepičkovi   Divadlo Basta-fidli; Loutky v Celetné10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
O políbeném drakovi15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSonety   premiéra; zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaCommedia finita20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínLegenda jménem Holmes15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínLegenda jménem Holmes19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Slapstick Sonata19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]A osel na něj funěl (Vánoční příběh)17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Revizor17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Neviditelný19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloCo když to (ne)byla láska...   volný vstup19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA…Or to Be   Work in progress; Markéta Stránská a Jean Gaudin20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]O lásce čili Parle moi d´amour19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloNa Větrné hůrce   Premiéra; zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceVILOmeniny   Geisslers Hofcomoedianten09:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATa třetí19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
 15:00
Kde budeme bydlet?   premiéra; dětemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
 20:00
Čtvrtá opicevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Kampa] 10:00
Skřítek
Buchty a loutky [Praha - KC Novodvorská / Festiválek divadla Zvoneček] 16:00
Skřítek
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Nymburku] 19:00
Ucpanej systém  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 15:00
O políbeném drakovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbethvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 15:00
MojeVize - Spielraum Kollektiv   FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic 19:30
S tvojí dcerou ne   Divadlo Sentiment; vyprodáno; premiéra
Divadlo Disk 19:30
Festival Nové generacevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  14:30
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa
hostuje: Buchty a loutky
 09:30
Skřítek   + Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Divadlo Víti Marčíka; Benefice Lemniskátavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 12:00
Benefice Lemniskáta: Šamanské bubnování (Dávido)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
Benefice Lemniskáta: Jaroslav Dušek a hosté Michaela a Daniel Plecháčkovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 10:00
Indiáni ze šuplíkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Krátké rozhovory s odpornými muživstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  14:00
Be My Baby - Buď moje bejbyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Zamilovaný sukničkářvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespearevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné 10:30
O námořníku Čepičkovi   Divadlo Basta-fidli; Loutky v Celetnévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
O políbeném drakovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Macbethvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sonety   premiéra; zadáno
Divadlo Viola  20:00
Commedia finitavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Legenda jménem Holmesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Legenda jménem Holmesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Slapstick Sonatavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 17:00
A osel na něj funěl (Vánoční příběh)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Revizorvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Neviditelnývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinckvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý ptákvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Pidivadlo 19:30
Co když to (ne)byla láska...   volný vstup
Studio ALTA 20:00
…Or to Be   Work in progress; Markéta Stránská a Jean Gaudin
Studio DVA divadlo  14:00
Saxana   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  18:00
Saxana   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
O lásce čili Parle moi d´amourvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Na Větrné hůrce   Premiéra; zadáno
VILA Štvanice 09:30
VILOmeniny   Geisslers Hofcomoediantenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
Ta třetívstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo