Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 16. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínObludov19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek KašparProtokol   Noc divadel; čtená zkouška16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek KašparRudý lev   Noc divadel; čtená zkouška19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Alchymistické sklepy - Jánský vršek 8, Praha]Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaObyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT; NOC DIVADEL - VSTUP ZDARMA!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)   změna programu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Čarodějův učeň17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskNoc divadel 201910:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Příhody Ferdy mravence15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenOK plus F20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaNoc divadel na Kampě19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíEuropeana   NOC DIVADEL 201919:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíNad dopisy diváků   scénické čtení; rezervace: pokladna@nazabradli.cz21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDVšechno, co v nás zkurvili komunisti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKravinec uprostřed cesty00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusStrejček Koňská noha00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceHraběnka (Zámek v Čechách)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNoc divadel 201910:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecZnáme cenu svobody?!   Noc divadel 201918:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéO zvědavém slůněti aneb Jak sloni k chobotu přišli - Studio dell´arte   Loutky v Celetné10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéProtokol   čtená zkouška; Divadelní spolek Kašpar; Noc divadel16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéRudý lev   čtená zkouška; Divadelní spolek Kašpar; Noc divadel19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéSejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaRozhlasová laboratoř vědců a herců   talkshow10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Polite Structures / How Things Go - Emily Smith (USA) a Felix J. Baumann (DE)20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Dům uměleckého poltergeista   Derniéra22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
Bajaja15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryNoc divadel uvádí: Zázemí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPANOPTIKUM   otevřená zkouška15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPANOPTIKUM   otevřená zkouška16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Andělé v Americe17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPANOPTIKUM   otevřená zkouška17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáSametová divadla18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Sláva a pád krále Otakara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Věřím a nenávidím18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Vernisáž21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaNoc divadel 201919:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival RespondART00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival Partitura 201900:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTANoc divadel ve Studiu ALTA17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTARepublika nás čeká, aneb Kde domov můj   L. Tretiagová a TS Light; RespondART18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDivadlo pod lupou!   interaktivní prohlídka divadla; VYPRODÁNO10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloDivadlo pod lupou!   interaktivní prohlídka divadla; VYPRODÁNO13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLes   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonNoc divadel I18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonNoc divadel II19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonNoc divadel III20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonNoc divadel IV21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloDneska jsme dál   Noc divadel - vstupné zdarma; Dětské divadelní studio; FOYER; vstup zdarma17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloU Temné Irmy a chromé Krásky   NOC DIVADEL. Vstupné 50 Kč; Herecké studio ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloLámání chleba   Derniéra; NOC DIVADEL. Vstupné 50 Kč; Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Jordan   NOC DIVADEL. Vstupné 50 Kč; Satoranský, Purkrábková; vyprodáno22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANADivadelní abeceda Henriety Hornáčkové   dětské13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAListujeme Vršovickou kronikou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Obludov
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Divadelní spolek Kašpar 16:00
Protokol   Noc divadel; čtená zkouška
Divadelní spolek Kašpar 19:30
Rudý lev   Noc divadel; čtená zkouška
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Apropo [Alchymistické sklepy - Jánský vršek 8, Praha] 15:00
Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá
Divadlo Archa  20:00
Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; FESTIVAL AKCENT; NOC DIVADEL - VSTUP ZDARMA!
Divadlo Bez Hranic  19:30
Racajda (Tonka Šibenice)   změna programu
Divadlo D21 [velký sál] 17:00
Čarodějův učeň
Divadlo D21 [malý sál] 21:00
KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Divadlo Disk 10:00
Noc divadel 2019
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
Příhody Ferdy mravence
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kámen  20:00
OK plus F
Divadlo Cylindr  15:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Kampa 19:00
Noc divadel na Kampě
Divadlo Na zábradlí  19:00
Europeana   NOC DIVADEL 2019
Divadlo Na zábradlí 21:30
Nad dopisy diváků   scénické čtení; rezervace: pokladna@nazabradli.cz
Divadlo NoD  19:30
Všechno, co v nás zkurvili komunisti
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cesty
Divadlo Orfeus  00:00
Strejček Koňská noha
Divadlo Palace  19:00
Hraběnka (Zámek v Čechách)
Divadlo pod Palmovkou 10:00
Noc divadel 2019
Divadlo Ponec 18:00
Známe cenu svobody?!   Noc divadel 2019
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál   vyprodáno
Divadlo v Celetné 10:30
O zvědavém slůněti aneb Jak sloni k chobotu přišli - Studio dell´arte   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné 16:00
Protokol   čtená zkouška; Divadelní spolek Kašpar; Noc divadel
Divadlo v Celetné 19:30
Rudý lev   čtená zkouška; Divadelní spolek Kašpar; Noc divadel
Divadlo v Řeznické  20:00
Sejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili
Divadlo Viola 10:30
Rozhlasová laboratoř vědců a herců   talkshow
Divadlo X10  19:00
Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát
Divadlo X10 20:30
Polite Structures / How Things Go - Emily Smith (USA) a Felix J. Baumann (DE)
Divadlo X10  22:00
Dům uměleckého poltergeista   Derniéra
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
Jatka78
hostuje: Studio Damúza
 15:00
Bajaja
MeetFactory 20:00
Noc divadel uvádí: Zázemí
Městská divadla pražská 15:00
PANOPTIKUM   otevřená zkouška
Městská divadla pražská 16:00
PANOPTIKUM   otevřená zkouška
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Andělé v Americe
Městská divadla pražská 17:00
PANOPTIKUM   otevřená zkouška
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská 18:00
Sametová divadla
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Sláva a pád krále Otakara
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
OLDstars [bytové divadlo Košická] 18:00
Věřím a nenávidím
OLDstars [bytové divadlo Košická] 21:00
Vernisáž
RockOpera Praha 19:00
Noc divadel 2019
Studio ALTA 00:00
Festival RespondART
Studio ALTA 00:00
Festival Partitura 2019
Studio ALTA 17:00
Noc divadel ve Studiu ALTA
Studio ALTA 18:00
Republika nás čeká, aneb Kde domov můj   L. Tretiagová a TS Light; RespondART
Studio DVA divadlo 10:00
Divadlo pod lupou!   interaktivní prohlídka divadla; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 13:00
Divadlo pod lupou!   interaktivní prohlídka divadla; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Les   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon 18:00
Noc divadel I
Studio Ypsilon 19:00
Noc divadel II
Studio Ypsilon 20:00
Noc divadel III
Studio Ypsilon 21:00
Noc divadel IV
Švandovo divadlo 17:00
Dneska jsme dál   Noc divadel - vstupné zdarma; Dětské divadelní studio; FOYER; vstup zdarma
Švandovo divadlo 19:00
U Temné Irmy a chromé Krásky   NOC DIVADEL. Vstupné 50 Kč; Herecké studio ŠD
Švandovo divadlo  19:00
Lámání chleba   Derniéra; NOC DIVADEL. Vstupné 50 Kč; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 22:00
Jordan   NOC DIVADEL. Vstupné 50 Kč; Satoranský, Purkrábková; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA 13:00
Divadelní abeceda Henriety Hornáčkové   dětské
Vršovické divadlo MANA  17:00
„Vršovice jsou zlatý,“ řek´ tatínek
Vršovické divadlo MANA 19:00
Listujeme Vršovickou kronikou

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo