Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 31. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínNevim19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSexuální perverze v Chicagu   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Ze života loutek19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
Honey   představení a vstupenky v divadle Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, host RNDr. Mirko Rokyta20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Ticho na Zemi20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Moře klidu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Birlibánova podivuhodná cesta10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBáječná neděle v parku Crève Coeur19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBožská Sarah   zrušeno! (přesunuto na 4.12.)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenPřibližně dvaatřicet zubů20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHrobníkova nevěsta   Divadlo UJETO19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Ze života loutek19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
Dokonalá svatba19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceBe My Baby - Buď moje bejby   premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   PONEC JUNIOR18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Transky, body, vteřiny19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDopisy Olze   With English surtitles (for stalls)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10D + Š + B 2019 - Soubor Rámus, Plzeň   Host, Pro děti16:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Malý, hubený a jednooký - Vozichet, Ruda Hancvencl, Jablonec nad Nisou   Host, Pro děti18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: Divadlo Continuo
ZUNA   Host, Pro děti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Erben: Vlasy   Hura Kolektiv; Host, Pro děti20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínJesus Christ Superstar19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Honey19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryStrážci občanského dobra 220:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHorníček 10011:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo U22
Punk Rock19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKvint et Sense19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMalý princ  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloGypsy Rhapsody   premiéra; zrušeno z provozních důvodů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVarieté Freda A. aneb Chytání větru19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloU Temné Irmy a chromé Krásky   Herecké studio ŠD19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATa třetí10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Nevimvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Sexuální perverze v Chicagu   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Ze života loutekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   představení a vstupenky v divadle Jatka78
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   v Anti.kvariátu, host RNDr. Mirko Rokytavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kyticevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 20:00
Ticho na Zemivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Moře kliduvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeurvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah   zrušeno! (přesunuto na 4.12.)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kámen  20:00
Přibližně dvaatřicet zubůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:00
Hrobníkova nevěsta   Divadlo UJETOvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Ze života loutekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách
hostuje: Indigo Company
 19:00
Dokonalá svatbavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Be My Baby - Buď moje bejby   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 18:00
Karneval zvířat   PONEC JUNIORvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Transky, body, vteřinyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dopisy Olze   With English surtitles (for stalls)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freudavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 16:30
D + Š + B 2019 - Soubor Rámus, Plzeň   Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 18:00
Malý, hubený a jednooký - Vozichet, Ruda Hancvencl, Jablonec nad Nisou   Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10
hostuje: Divadlo Continuo
 19:30
ZUNA   Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 20:30
Erben: Vlasy   Hura Kolektiv; Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstarvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Honeyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Strážci občanského dobra 2vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 11:00
Horníček 100vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Žebrácká operavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Divadlo U22
 19:30
Punk Rockvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
Pomezí  19:30
Dům v jabloních
Studio ALTA  19:30
Kvint et Sensevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Malý princ  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo 19:30
Gypsy Rhapsody   premiéra; zrušeno z provozních důvodů
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větruvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 19:00
U Temné Irmy a chromé Krásky   Herecké studio ŠDvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  10:00
Ta třetívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebevstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo