Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 20. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Tři malá prasátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Tři malá prasátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnKyklopci   Divadlo KAKÁ; Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Havířově]Elegance molekuly  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Vršovické divalo MANA]Kubula a Kuba Kubikula17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír]Dvě pohádky se zvířátky10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicVražda sexem   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Rozárčina postýlka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Rockets and Bombs19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
Čochtan vypravuje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVeletoč19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDobrodružné putování Ducha Ducháčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Dvanáct měsíců10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
Pohádka z dračí sluje16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPřítelkyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; pouze prodej (online a v pokladně); vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Hilda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínJak se dělá muzikál11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínLegenda jménem Holmes15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Sezóna X   Bratři v tricku; VÝROČNÍ PŘEDSTAVENÍ18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáMluvící ruce 201915:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
Zjevení pudla18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
Zjevení pudla20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Bratři15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Bratři   zadáno18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůBolest20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Tři malá prasátka   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Tři malá prasátka   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula   dětské17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Tři malá prasátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Tři malá prasátka
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Cirkus Mlejn 15:00
Kyklopci   Divadlo KAKÁ; Pro děti
Dejvické divadlo [hrajeme v Havířově] 19:00
Elegance molekuly  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 15:30
Mikulášovy patálie
Divadlo AHA! [Vršovické divalo MANA] 17:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Apropo [Divadélko Al-Iksír] 10:30
Dvě pohádky se zvířátky
Divadlo Bez Hranic  19:30
Vražda sexem   vyprodáno
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Rozárčina postýlka
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Rockets and Bombs
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: Divadelní společnost J.Dvořáka
 16:00
Čochtan vypravuje
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Veletoč
Divadlo Cylindr  16:00
Dobrodružné putování Ducha Ducháčka
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Dvanáct měsíců
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:30
Mikulášovy patálie
Divadlo v Dlouhé 11:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; pouze prodej (online a v pokladně); vyprodáno
Divadlo v Dlouhé 14:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Divadlo X10  19:30
Hilda
Hudební divadlo Karlín  11:00
Jak se dělá muzikál
Hudební divadlo Karlín  15:00
Legenda jménem Holmes
Jatka78 18:30
Sezóna X   Bratři v tricku; VÝROČNÍ PŘEDSTAVENÍ
Městská divadla pražská 15:30
Mluvící ruce 2019
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
 18:00
Zjevení pudla
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Studio Rote
 20:00
Zjevení pudla
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Všechny báječné věci
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 15:00
Bratři
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 18:00
Bratři   zadáno
Studio Hrdinů  20:00
Bolest
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Tři malá prasátka   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Tři malá prasátka   Pro děti
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadlo AHA!
 17:00
Kubula a Kuba Kubikula   dětské
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo