Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 17. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeDivočiny - Odivo   ALFREDVEDVOŘE.SK; dětem10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu]Skřítek09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPodivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnVoda - DIOD Jihlava   Tanec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloUcpanej systém  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Cyrano19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Dva špinavci   2. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Žďár nad Sázavou]Elektrický Emil09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Žďár nad Sázavou]Elektrický Emil10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   English-friendly; #Studovna; Archa.školám. Pro rezervaci kontaktujte jitka.kostelnikova@archatheatre.cz10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskImpromima19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLady Oskar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKrátké rozhovory s odpornými muži   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Cavewoman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: VerTeDance
Korekce  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVe smyčce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKdyž teče do bot20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Probuzení   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Hilda   Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Probuzení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
M.B.A. Company [Rock Café]Jess a Joe navždy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Gossip  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVysavač   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Oscar pro Emily19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloDr.Till - Don’t Escape   MIME MISSION FESTIVAL; Jannis Eggelsmann18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   Nový Bydžov; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Mime Prague
Sólo   MIME MISSION FESTIVAL; Jazykově bezbariérové20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Maškaráda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 10:00
Divočiny - Odivo   ALFREDVEDVOŘE.SK; dětem
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu] 09:30
Skřítek
Činoherní klub  19:30
Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho
Cirkus Mlejn 19:30
Voda - DIOD Jihlava   Tanec
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Cyrano
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Dva špinavci   2. premiéra
Divadlo AHA! [Žďár nad Sázavou] 09:00
Elektrický Emil
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo AHA! [Žďár nad Sázavou] 10:30
Elektrický Emil
Divadlo Archa  10:00
Rusáci   English-friendly; #Studovna; Archa.školám. Pro rezervaci kontaktujte jitka.kostelnikova@archatheatre.cz
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
Divadlo Disk 19:30
Impromima
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar
Divadlo Cylindr  19:30
Škola malého stromu
Divadlo Karla Hackera 14:00
Pohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  11:00
Krátké rozhovory s odpornými muži   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Cavewoman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ponec
soubor: VerTeDance
 20:00
Korekce  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Ve smyčce
Divadlo Viola  20:00
Když teče do bot
Divadlo Vosto5  19:30
Probuzení   Jatka78
Divadlo X10  19:30
Hilda   Premiéra
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Probuzení
M.B.A. Company [Rock Café] 19:30
Jess a Joe navždy
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
Žebrácká opera
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Noc bláznů
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Gossip  náš tip!
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu  náš tip!   Dramaturgický úvod před představením
Studio DVA divadlo  19:00
Vysavač   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Oscar pro Emily
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo 18:00
Dr.Till - Don’t Escape   MIME MISSION FESTIVAL; Jannis Eggelsmann
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   Nový Bydžov; Zájezd
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Mime Prague
 20:00
Sólo   MIME MISSION FESTIVAL; Jazykově bezbariérové
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Maškaráda

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo