Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 12. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínNávraty do Rubínu   literární večer19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Mnichovo Hradiště - Městské divadlo]Neposlušná kůzlátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]O políbeném drakovi14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Apropo [Alchymistické sklepy - Jánský vršek 8, Praha]Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaBlack Off - Ntando Cele   #Studovna; English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Bosé nohy v parku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrZemě je placatá, jinak tě zabiju!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO kohoutkovi a slepičce10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchHra se smrtí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJak táta znovu získal mámu - Divadlo ŽAR PTICA Záhřeb (Chorvatsko)   GAVRANFEST12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceZbohatlíci - Divadelní spolek HISTRION Záhřeb (Chorvatsko)   GAVRANFEST19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
O políbeném drakovi14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaCirkusácká pohádka   Divadlo Láryfáry16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPřípitek aneb Cihla20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10The 24 Hour Plays®19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Biograf15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory [ACUD v Berlíně]Hoří20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPříběh divadla Rokoko - od kabaretu k muzikálu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTvůrčí dílna Zahrada   Doprovodná akce13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada   Doprovodný program14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Biletářka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Next Picture
Lordi /The Lords/  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Robinsoni20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Muži ve zbrani aneb Celá Zeměplocha jest jevištěm!   ABO B19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Návraty do Rubínu   literární večer
Buchty a loutky [Mnichovo Hradiště - Městské divadlo] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:30
O políbeném drakovi
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdí
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Apropo [Alchymistické sklepy - Jánský vršek 8, Praha] 10:00
Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá
Divadlo Archa 20:00
Black Off - Ntando Cele   #Studovna; English-friendly
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Bosé nohy v parku
Divadlo Kalich  14:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Cylindr  15:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Cylindr  15:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Cylindr  18:00
Země je placatá, jinak tě zabiju!
Divadlo Karla Hackera 10:00
O kohoutkovi a slepičce
Divadlo Na Maninách  19:00
Hra se smrtí
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace 12:00
Jak táta znovu získal mámu - Divadlo ŽAR PTICA Záhřeb (Chorvatsko)   GAVRANFEST
Divadlo Palace 19:00
Zbohatlíci - Divadelní spolek HISTRION Záhřeb (Chorvatsko)   GAVRANFEST
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:30
O políbeném drakovi
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta
Divadlo v Dlouhé  15:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti
Divadlo Viola 16:00
Cirkusácká pohádka   Divadlo Láryfáry
Divadlo Viola  20:00
Přípitek aneb Cihla
Divadlo X10 19:30
The 24 Hour Plays®
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 15:00
Biograf
MeetFactory [ACUD v Berlíně] 20:00
Hoří
Městská divadla pražská 15:00
Příběh divadla Rokoko - od kabaretu k muzikálu
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus
Národní divadlo 13:00
Tvůrčí dílna Zahrada   Doprovodná akce
Národní divadlo [Nová scéna] 14:00
Zahrada   Doprovodný program
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Biletářka
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Next Picture
 19:00
Lordi /The Lords/  náš tip!
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Robinsoni
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Muži ve zbrani aneb Celá Zeměplocha jest jevištěm!   ABO B

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo