Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 10. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínThelma a Selma19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeA.T.I.S.M.I.A   Peter Gonda a kol.; festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubPtákovina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Kroměříži]Vzkříšení  náš tip!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaMining Stories - Silke Huysmans & Hannes Dereere   English-friendly; #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizační zápas: Poločas nápadu vs. Bizoni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Černá voda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Válka s mloky   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [veřejná generální zkouška / DISK]Rockets and Bombs   Alterna11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrEdith Piaf: Dnes nechci spát sama19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchŽena obecná19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusKůže a nebe00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouLaskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Auccasin a Nicoletta   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRacek   První uvedení v sezoně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaMoje velká ryba20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Temporary Collective]Putinovi agenti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryShooting Up20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-201819:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země   Informace ke zrušenému představení19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloZmrzlina (Sladoled) - Teatar Gavran19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonJezinky a bezinky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJaroslav Kmenta   Scénické rozhovory; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAZemě česká, domov můj?19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaŠvestka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Thelma a Selma
Alfred ve dvoře 20:00
A.T.I.S.M.I.A   Peter Gonda a kol.; festival
Činoherní klub  19:30
Ptákovina
Dejvické divadlo [hrajeme v Kroměříži] 18:00
Vzkříšení  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 13:30
Macbeth
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbeth
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Archa 20:00
Mining Stories - Silke Huysmans & Hannes Dereere   English-friendly; #Studovna
Divadlo Bez Hranic 19:30
Improvizační zápas: Poločas nápadu vs. Bizoni
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Černá voda
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Válka s mloky   zrušeno
Divadlo Disk [veřejná generální zkouška / DISK] 11:00
Rockets and Bombs   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Cylindr  19:30
Edith Piaf: Dnes nechci spát sama
Divadlo Na Maninách  19:00
Žena obecná
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo Orfeus  00:00
Kůže a nebe
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 13:30
Macbeth
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Macbeth
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Auccasin a Nicoletta   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racek   První uvedení v sezoně
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Divadlo Viola  20:00
Moje velká ryba
Jatka78 [Temporary Collective] 19:30
Putinovi agenti
MeetFactory  20:00
Shooting Up
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná země   Informace ke zrušenému představení
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Zmrzlina (Sladoled) - Teatar Gavran
Studio Ypsilon  19:30
Jezinky a bezinky
Švandovo divadlo 19:00
Jaroslav Kmenta   Scénické rozhovory; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  19:30
Země česká, domov můj?
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Švestka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo