Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 8. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínHubte trampy, serou v lese19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horoměřice]Neposlušná kůzlátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSopranistky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Ze života loutek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloBrian   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDen zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongŠkaloud   Divadelní spolek Post Scriptum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichZačínáme končit19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaIMPRO Samé Vody: Kutil a kentaur na paloučku19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Ze života loutek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíDobří chlapci   ZRUŠENO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDBez domluvy   11:5519:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecThe Third Dance   4+4 DNY V POHYBU20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé407 gramů z Bohumila Hrabala   pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSandová, Chopin a ti druzí   literárně–hudební večer20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Sibiřská výchova19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Temporary Collective]Putinovi agenti   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloCo teď? A co pak?19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíLístky, prosím20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMoje tango19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloShakespeare a Alžběta - Městské divadlo Trenčín (Slovensko)   GAVRANFEST19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPár vzkazů veškerenstvu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Jablonec nad Nisou]Utíkejte, slečno Nituš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Jordan   Satoranský, Purkrábková19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKrysař   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
hostuje: Divadlo Bufet
Unhappy happy21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANALetní den19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaLijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Hubte trampy, serou v lese
Buchty a loutky [Praha - MŠ Horoměřice] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:30
Sopranistky
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Ze života loutek
Dejvické divadlo  19:30
Brian   vyprodáno
Divadlo Bez Hranic 19:30
Den zkázy v advokátní kanceláři   Divadlo BLAMA
Divadlo Gong 19:00
Škaloud   Divadelní spolek Post Scriptum
Divadlo Kalich  19:00
Začínáme končit
Divadlo Kampa 19:30
IMPRO Samé Vody: Kutil a kentaur na paloučku
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Ze života loutek
Divadlo Na zábradlí  19:00
Dobří chlapci   ZRUŠENO
Divadlo NoD 19:30
Bez domluvy   11:55
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Ponec 20:00
The Third Dance   4+4 DNY V POHYBU
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Dlouhé 10:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
407 gramů z Bohumila Hrabala   pouze prodej (online a v pokladně)
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hem
Divadlo Viola 20:00
Sandová, Chopin a ti druzí   literárně–hudební večer
Divadlo X10  19:30
Sibiřská výchova
Jatka78 [Temporary Collective] 19:30
Putinovi agenti   PREMIÉRA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Holky z kalendáře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Idiot
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Pidivadlo  19:30
Co teď? A co pak?
Pomezí  20:00
Lístky, prosím
Studio DVA divadlo  19:00
Moje tango
Studio DVA divadlo 19:30
Shakespeare a Alžběta - Městské divadlo Trenčín (Slovensko)   GAVRANFEST
Studio Hrdinů  20:00
Pár vzkazů veškerenstvu
Studio Ypsilon [Jablonec nad Nisou] 19:00
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Jordan   Satoranský, Purkrábková
Švandovo divadlo  19:00
Krysař   Anglické titulky
VILA Štvanice
hostuje: Divadlo Bufet
 21:00
Unhappy happy
Vršovické divadlo MANA  19:30
Letní den
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Lijavec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo