Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 14. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeHra na budúcnosť - Petra Fornayová a kol.   festival20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Koloděje]Kocour v botách09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Orestes19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZimní pohádka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Míša Kulička10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNa Vánoce budu gay...!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Orestes   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Míša Kulička10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrBabičky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraSborovna   Divadlo DIVOCH; Divadelní Osmička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchHoď se do Pogody - Talk show se Sandrou Pogodovou a Richardem Pogodou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiPěna dní19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnamnéza19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDTráva probodává zemi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Poslední důvod, proč se nezabít19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   PONEC JUNIOR09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   PONEC JUNIOR11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Čik19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Dům techniky Ústí nad Labem20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Airground19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloTři smrti Martina Šmída   scénické čtení; Nová krev; Zdarma17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša   Představení s anglickými titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíOpisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTABoxinbox19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloObraz Doriana Graye   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Solaris   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Jak jsem vyhrál válku   ABO A19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Ostrava / Dům kultury Ostrava]Záskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 20:00
Hra na budúcnosť - Petra Fornayová a kol.   festival
Buchty a loutky [Praha - MŠ Koloděje] 09:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Kati
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Orestes
Dejvické divadlo  19:30
Zimní pohádka
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbeth
Divadlo AHA! [Malá scéna] 10:00
Míša Kulička
Divadlo Bez Hranic  19:30
Na Vánoce budu gay...!
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Orestes   Činohra
Divadlo Gong [Malá scéna] 10:00
Míša Kulička
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Cylindr  19:30
Babičky
Divadlo Karla Hackera 19:00
Sborovna   Divadlo DIVOCH; Divadelní Osmička
Divadlo Na Maninách 19:00
Hoď se do Pogody - Talk show se Sandrou Pogodovou a Richardem Pogodou
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Pěna dní
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnéza
Divadlo NoD 19:30
Tráva probodává zemi
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Poslední důvod, proč se nezabít
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 09:00
Karneval zvířat   PONEC JUNIOR
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 11:00
Karneval zvířat   PONEC JUNIOR
Divadlo U22  19:30
Čik
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Macbeth
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Dům techniky Ústí nad Labem
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Airground
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Želary  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus
Národní divadlo 17:00
Tři smrti Martina Šmída   scénické čtení; Nová krev; Zdarma
Národní divadlo  19:00
Maryša   Představení s anglickými titulky
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Pomezí  19:00
Opisy
Studio ALTA  19:30
Boxinbox
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo  19:00
Obraz Doriana Graye   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Solaris   Derniéra
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Synáčci
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Jak jsem vyhrál válku   ABO A
Divadlo Járy Cimrmana [Ostrava / Dům kultury Ostrava] 19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo