Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 16. října 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLonely Horny Only   zrušeno!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeRobinson aneb I v Letňanech se dá něco zažít   Hlad a chuť20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Zahrada]Zlatá husa14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat]Bílé noci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbsolutno – kabaret o konci světa   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Klec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Žďár nad Sázavou]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   English-friendly; #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Moře klidu   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
A do pyžam!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraEduard   Divadlo TyJáMi; Divadelní Osmička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
Bílé noci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchLabyrint   talk show Josefa Klímy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMocná Afrodíté   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Guide10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: agentura ADF
Plný kapsy šutrů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Klec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSen v červeném domě   První uvedení v sezoně; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaHodina diplomacie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78We Come from Far, Far Away (Přicházíme z daleka) - NIE Theatre19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Živý obraz19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaAnna Karenina19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAPo pás #09   improvizační večer19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Hradec Králové, festival Čekání na Václava]Utíkejte, slečno Nituš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloMaskérský workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloÚklady a láska   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Dobrý proti severáku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Velké Meziříčí / Jupiter club]Záskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only   zrušeno!
Alfred ve dvoře 20:00
Robinson aneb I v Letňanech se dá něco zažít   Hlad a chuť
Buchty a loutky [Praha - KC Zahrada] 14:30
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Zrada
Činohra 16:20 [Divadlo Kolowrat] 19:30
Bílé noci
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   zadáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Klec
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo AHA! [Žďár nad Sázavou] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Archa  20:00
Rusáci   English-friendly; #Studovna
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Moře klidu   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
A do pyžam!
Divadlo Kalich 19:00
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Karla Hackera 19:00
Eduard   Divadlo TyJáMi; Divadelní Osmička
Divadlo Kolowrat
soubor: Činohra 16:20
 19:30
Bílé noci
Divadlo Na Maninách 19:00
Labyrint   talk show Josefa Klímy
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté   derniéra
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 10:00
Guide
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo U22
hostuje: agentura ADF
 19:30
Plný kapsy šutrů
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Klec
Divadlo v Dlouhé  19:00
Sen v červeném domě   První uvedení v sezoně; vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Hodina diplomacie
Jatka78 19:30
We Come from Far, Far Away (Přicházíme z daleka) - NIE Theatre
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Shirley Valentine
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 19:30
Živý obraz
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Pomezí  18:00
Popel a náprstky
Pomezí  20:00
Popel a náprstky
RockOpera Praha  19:00
Anna Karenina
Studio ALTA 19:30
Po pás #09   improvizační večer
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 18:00
Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 20:00
Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [Hradec Králové, festival Čekání na Václava] 19:00
Utíkejte, slečno Nituš
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 19:30
Plejtvák  náš tip!
Švandovo divadlo 16:00
Maskérský workshop
Švandovo divadlo  19:00
Úklady a láska   Anglické titulky
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Dobrý proti severáku
Divadlo Járy Cimrmana [Velké Meziříčí / Jupiter club] 19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo