Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 1. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Aš]Zlatá husa18:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubK.Š.E.F.T.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Orestes19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Divadlo Image]O pejskovi a kočičce15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Čarodějův učeň   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
A do pyžam!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLakomec   Premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDFantasy!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Velké lásky v malém hotelu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNaopak - Mladinsko Slovensko Gledališče, Ljubljana, Slovinsko   české titulky / Czech subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Transky, body, vteřiny19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSkopové na porážku20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Anna - Divadlo Veteš, Slovensko   Host, Pro děti09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: Divadlo Líšeň
Spoutaný trávou   Host, Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Emil   Loutky bez hranic, Divadlo T601, Divadlo b19:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: vi.TVOR
Lázně   Host, Pro děti20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Přecházení   Squadra Sua19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Misantrop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Sexuální perverze v Chicagu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíOpisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival KUK!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBond / Medea19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Dobrý proti severáku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Aš] 18:15
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Orestes
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdí
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo AHA! [Divadlo Image] 15:30
O pejskovi a kočičce
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Čarodějův učeň   PREMIÉRA
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barka
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
A do pyžam!
Divadlo Kalich  19:00
Lakomec   Premiéra
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!
Divadlo NoD  19:30
Fantasy!
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Velké lásky v malém hotelu
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Naopak - Mladinsko Slovensko Gledališče, Ljubljana, Slovinsko   české titulky / Czech subtitles
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče   vyprodáno
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Transky, body, vteřiny
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Skopové na porážku
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)
Divadlo X10 09:30
Anna - Divadlo Veteš, Slovensko   Host, Pro děti
Divadlo X10
hostuje: Divadlo Líšeň
 15:00
Spoutaný trávou   Host, Pro děti
Divadlo X10 19:15
Emil   Loutky bez hranic, Divadlo T601, Divadlo b
Divadlo X10
hostuje: vi.TVOR
 20:30
Lázně   Host, Pro děti
Jatka78 19:30
Přecházení   Squadra Sua
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Misantrop
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Sexuální perverze v Chicagu
Pomezí  19:00
Opisy
Studio ALTA 00:00
Festival KUK!
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medea
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Dobrý proti severáku

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo