Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 1. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Aš]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubK.Š.E.F.T.19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Orestes19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVražda krále Gonzaga  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Divadlo Image]O pejskovi a kočičce15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Čarodějův učeň   PREMIÉRA19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Orestes19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
A do pyžam!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLakomec   Premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíMýcení  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDFantasy!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Velké lásky v malém hotelu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNaopak - Mladinsko Slovensko Gledališče, Ljubljana, Slovinsko   české titulky / Czech subtitles19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Transky, body, vteřiny19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaSkopové na porážku20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Anna - Divadlo Veteš, Slovensko   Host, Pro děti09:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: Divadlo Líšeň
Spoutaný trávou   Host, Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Emil   Loutky bez hranic, Divadlo T601, Divadlo b19:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: vi.TVOR
Lázně   Host, Pro děti20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínJesus Christ Superstar19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Přecházení   Squadra Sua19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Misantrop19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Sexuální perverze v Chicagu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíOpisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival KUK!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBond / Medea19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Dobrý proti severáku19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Aš] 17:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Orestesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Vražda krále Gonzaga  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Divadlo Image] 15:30
O pejskovi a kočičce
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Čarodějův učeň   PREMIÉRAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Orestesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Lakomá Barkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
A do pyžam!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Lakomec   Premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Mýcení  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD  19:30
Fantasy!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Velké lásky v malém hoteluvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Naopak - Mladinsko Slovensko Gledališče, Ljubljana, Slovinsko   české titulky / Czech subtitlesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otčevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Transky, body, vteřinyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Skopové na porážku
Divadlo Vosto5  20:00
Společenstvo vlastníků  náš tip!   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 09:30
Anna - Divadlo Veteš, Slovensko   Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10
hostuje: Divadlo Líšeň
 15:00
Spoutaný trávou   Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10 19:15
Emil   Loutky bez hranic, Divadlo T601, Divadlo bvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo X10
hostuje: vi.TVOR
 20:30
Lázně   Host, Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstarvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 19:30
Přecházení   Squadra Suavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samcůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Misantropvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Sexuální perverze v Chicagu
Pomezí  19:00
Opisy
Studio ALTA 00:00
Festival KUK!
Studio DVA divadlo  19:00
Bond / Medeavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Improvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Dobrý proti severákuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo