Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 24. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIÉRA!!!]Benjamín a vlk15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Benjamín a vlk17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnRomské pohádky   Krutý krtek; Pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Olomouc]Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Olomouc]Kubula a Kuba Kubikula14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
A do pyžam!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichLady Oskar   Změna19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDobrodružné putování Ducha Ducháčka16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchNa dotek17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka z dračí sluje00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Cavewoman19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
Kvidoule IV.   hostující soubor19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
Pohádka z dračí sluje16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo 100 opic
DlouŠiBy   Loutky v Celetné10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
Buenos Aires, vystupte!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
Královna Kapeska15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Slapstick Sonata19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]A osel na něj funěl (Vánoční příběh)15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Vodárenská věž]Natašin sen  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival Partitura 201900:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOtevřená snídaně + Den poezie09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o ženách   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi   zrušeno!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Benjamín a vlk   Premiéra; Pro děti; vyprodáno15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Benjamín a vlk   Pro děti; vyprodáno17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceVILOmeniny   Geisslers Hofcomoedianten10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAPříhody včelích medvídků - Divadlo Věž   dětské16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATeror20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVyšetřování ztráty třídní knihy19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIÉRA!!!] 15:00
Benjamín a vlk
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 17:00
Benjamín a vlk
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn 15:00
Romské pohádky   Krutý krtek; Pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Chanson? Šanson!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Olomouc] 10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo AHA! [Olomouc] 14:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
A do pyžam!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Lady Oskar   Změnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Cylindr  16:00
Dobrodružné putování Ducha Ducháčkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách  17:00
Na dotekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí slujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Cavewomanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Kvidoule IV.   hostující souborvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Pohádka z dračí slujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo 100 opic
 10:30
DlouŠiBy   Loutky v Celetnévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
 19:30
Buenos Aires, vystupte!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlistivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Královna Kapeskavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Slapstick Sonatavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 15:00
A osel na něj funěl (Vánoční příběh)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [Vodárenská věž] 19:00
Natašin sen  náš tip!
Studio ALTA 00:00
Festival Partitura 2019
Studio ALTA 09:30
Otevřená snídaně + Den poezie
Studio DVA divadlo  11:00
Šíleně smutná princeznavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princeznavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o ženách   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  20:00
Kutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi   zrušeno!
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Benjamín a vlk   Premiéra; Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Benjamín a vlk   Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 10:30
VILOmeniny   Geisslers Hofcomoediantenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 16:00
Příhody včelích medvídků - Divadlo Věž   dětskévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  20:00
Terorvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vyšetřování ztráty třídní knihyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo