Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 27. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - FMŠ Na Výšinách]Norská pohádka09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - FMŠ Na Výšinách]Norská pohádka10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbsolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Dva špinavci20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna](Ne)bezpečná (ko)média10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaSametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENT20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicS tvojí dcerou ne   Divadlo Sentiment; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Válka s mloky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Rockets and Bombs19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna](Ne)bezpečná (ko)média10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Poslední ze žhavých milenců19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich
hostuje: agentura ADF
Plný kapsy šutrů19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [ostatní produkce]Když tělo promluví19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDívčí válka   Divadlo Okko19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchHra se smrtí19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPersony19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [JT Promotion - host]Dva nahatý chlapi19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
Cyrano z Bergeracu   hostující soubor19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltŽivot podle Jonesových19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéPapinův hrnec   Divadlo Marianny Arzumanové; premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Český Honza   vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAnděl v modrém20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Sametová simulace: Tribuna   Divadlo Archa00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Sametová simulace: Federál   Nová budova Národního muzea (bývalé Federální shromáždění)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínCarmen19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra [zájezd Teplice]Neslušní00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPočátek veškeré lásky   derniéra20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHorníček 10019:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSametová simulace: Tribuna15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSametová simulace: Federál19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva   Dramaturgický úvod před představením20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíZa dveřmi čp. 2117:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Švandovo divadlo
Agent tzv. společenský   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloFunny Girl19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHerecký workshop pro mládež16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloBratr spánku   Chrudim; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Mime Prague
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Robinsoni20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAJezinky bezinky   Divadlo MERLOT; host19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu   ABO C19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - FMŠ Na Výšinách] 09:00
Norská pohádka
Buchty a loutky [Praha - FMŠ Na Výšinách] 10:15
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Absolutno – kabaret o konci světa   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Dva špinavcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Archa 10:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám
Divadlo Archa 11:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám
Divadlo Archa 12:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; Archa školám
Divadlo Archa 15:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 16:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 17:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 18:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 19:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
Sametová simulace: Tribuna   VOSTO5; #Studovna; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic 19:30
S tvojí dcerou ne   Divadlo Sentiment; vyprodáno
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Válka s mlokyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Rockets and Bombsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Poslední ze žhavých milencůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich
hostuje: agentura ADF
 19:00
Plný kapsy šutrůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [ostatní produkce] 19:30
Když tělo promluvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 19:30
Dívčí válka   Divadlo Okkovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách  19:00
Hra se smrtívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Personyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [JT Promotion - host] 19:00
Dva nahatý chlapivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]
hostuje: Indigo Company
 19:00
Cyrano z Bergeracu   hostující souborvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Život podle Jonesovýchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné 19:30
Papinův hrnec   Divadlo Marianny Arzumanové; premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Český Honza   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Anděl v modrém
Divadlo Vosto5 00:00
Sametová simulace: Tribuna   Divadlo Archavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5 19:30
Sametová simulace: Federál   Nová budova Národního muzea (bývalé Federální shromáždění)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Carmenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra [zájezd Teplice] 00:00
Neslušní
MeetFactory  20:00
Počátek veškeré lásky   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 19:00
Horníček 100vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Želary  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 15:00
Sametová simulace: Tribunavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdcevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 19:30
Sametová simulace: Federálvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva   Dramaturgický úvod před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí 17:00
Za dveřmi čp. 21
Studio ALTA
hostuje: Švandovo divadlo
 09:00
Agent tzv. společenský   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girlvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinsteinvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 16:00
Herecký workshop pro mládež
Švandovo divadlo  19:00
Bratr spánku   Chrudim; Zájezd
Švandovo divadlo [studio]
hostuje: Mime Prague
 19:00
VIP   Jazykově bezbariérové; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Robinsonivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 19:30
Jezinky bezinky   Divadlo MERLOT; hostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu   ABO Cvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo