Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 29. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínTraktát o stepním vlku (autodráha)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
Iluzionista20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle]Ne/normální   premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Hudlice u Berouna]Andělíček Toníček17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloJátra   I. PREMIÉRA; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Něžná je noc19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaPleasant Island - CAMPO / Silke Huysmans & Hannes Dereere   #Studovna; English-friendly; FESTIVAL AKCENT20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKufr!!! aneb Prachy pana Kužvika   Divadlo Bez Zábran19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Moře klidu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaRolnička (si) koleduje18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo LetíItalské divadelní speciality20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceČeský Betlém aneb Betlém v Čechách   veřejná generálka11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceČeský Betlém aneb Betlém v Čechách   premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Bezruký Frantík19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Generace X   PREMIÉRA20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMichelinovy hvezdy   NATĚSNO19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Něžná je noc19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDopisy Olze   With English surtitles (for stalls)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaRozmarné léto20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Sametová simulace: Federál   Nová budova Národního muzea (bývalé Federální shromáždění)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínCarmen19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bromance - Barely Methodical Troupe19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]I♥MAMMA19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSen čarovné noci   Představení s anglickými titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSametová simulace: Federál19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada   Informace ke zrušenému představení20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Biletářka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOuvrir Le Temps - Eva Klimáčková, Laurent Goldring (FR)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVánoční koleda   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Trollové mezi námi19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceItalské divadelní speciality   Divadlo Letí20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAVršovická divadelní kovárna I   host15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Vyhnání Gerty Schnirch   premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Traktát o stepním vlku (autodráha)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře
hostuje: Wariot Ideal
 20:00
Iluzionistavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle] 19:00
Ne/normální   premiéra
Buchty a loutky [Hudlice u Berouna] 17:00
Andělíček Toníček
Činoherní klub  19:30
Zradavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  20:00
Játra   I. PREMIÉRA; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Něžná je nocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisážvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSRvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
Pleasant Island - CAMPO / Silke Huysmans & Hannes Dereere   #Studovna; English-friendly; FESTIVAL AKCENTvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic 19:30
Kufr!!! aneb Prachy pana Kužvika   Divadlo Bez Zábran
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Moře kliduvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSRvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 18:00
Rolnička (si) koledujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí 20:00
Italské divadelní specialityvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  11:00
Český Betlém aneb Betlém v Čechách   veřejná generálkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Český Betlém aneb Betlém v Čechách   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Bezruký Frantíkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Generace X   PREMIÉRAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček 19:30
Michelinovy hvezdy   NATĚSNOvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Něžná je nocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dopisy Olze   With English surtitles (for stalls)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Viola  20:00
Rozmarné létovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5 19:30
Sametová simulace: Federál   Nová budova Národního muzea (bývalé Federální shromáždění)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Carmenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 19:30
Bromance - Barely Methodical Troupevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
I♥MAMMAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci   Představení s anglickými titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 19:30
Sametová simulace: Federálvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada   Informace ke zrušenému představenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Biletářka
Studio ALTA 19:30
Ouvrir Le Temps - Eva Klimáčková, Laurent Goldring (FR)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Vánoční koleda   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+S   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Trollové mezi námivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 20:00
Italské divadelní speciality   Divadlo Letívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA 15:00
Vršovická divadelní kovárna I   host
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Vyhnání Gerty Schnirch   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo