Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 4. listopadu 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
Vztek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
Lázně20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubOsiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVzkříšení  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Plešatá zpěvačka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDiner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicDámský krejčí   Starbag Ateliér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Panna Orleánská19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Stínadla se bouří10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Natěrač19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPusťte Donnu k maturitě!   PT Divadlo; Divadelní Osmička19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Small Town Boy  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Nalevo od výtahu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMein Kampf - Teatr Powszechny, Varšava, Polsko   české titulky / Czech subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Kozí kraviny   PREMIÉRA, PONEC JUNIOR, FAMILY FRIENDLY10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Čik19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Plešatá zpěvačka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéOblomov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéKdyž mně/tobě bylo tolik co tobě/mně   workshop; zadáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKdyž teče do bot20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Hilda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Lindo, hop! [Malostranská beseda]Pingls aneb Hot Café Revue19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryLáska v době globálních klimatických změn20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Tančírna 1918-2018   zrušeno!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloND Talks: K etické roli divadla ve společnosti   Zdarma18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Proslov k národu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo]Jidáš20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAFestival KUK!00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Ztracená čest Kateřiny Blumové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Small Town Boy  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANALetní den19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
hostuje: agentura Familie
Fantastická žena19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Bratislava / Štúdio L+ S]Posel z Liptákova19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Vztek
Alfred ve dvoře
hostuje: vi.TVOR
 20:00
Lázně
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Plešatá zpěvačka
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Archa 20:00
Diner - Thomas & Ruhller (NL)   English-friendly
Divadlo Bez Hranic 19:30
Dámský krejčí   Starbag Ateliér
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Panna Orleánská
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Stínadla se bouří
Divadlo Gong [Velká scéna] 19:00
Natěrač
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Karla Hackera 19:00
Pusťte Donnu k maturitě!   PT Divadlo; Divadelní Osmička
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Small Town Boy  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Nalevo od výtahu
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Mein Kampf - Teatr Powszechny, Varšava, Polsko   české titulky / Czech subtitles
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 10:00
Kozí kraviny   PREMIÉRA, PONEC JUNIOR, FAMILY FRIENDLY
Divadlo U22  19:30
Čik
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Plešatá zpěvačka
Divadlo v Dlouhé  19:00
Oblomov
Divadlo v Řeznické 09:00
Když mně/tobě bylo tolik co tobě/mně   workshop; zadáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Když teče do bot
Divadlo X10  19:30
Hilda
Lindo, hop! [Malostranská beseda] 19:00
Pingls aneb Hot Café Revue
MeetFactory  20:00
Láska v době globálních klimatických změn
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 14:30
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Tančírna 1918-2018   zrušeno!
Národní divadlo 18:00
ND Talks: K etické roli divadla ve společnosti   Zdarma
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Proslov k národu
OLDstars [bytové divadlo] 20:00
Jidáš
Studio ALTA 00:00
Festival KUK!
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Ztracená čest Kateřiny Blumové
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Small Town Boy  náš tip!
Vršovické divadlo MANA  19:30
Letní den
3D company
hostuje: agentura Familie
 19:00
Fantastická žena
Divadlo Járy Cimrmana [Bratislava / Štúdio L+ S] 19:00
Posel z Liptákova

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo